Komsa.ania

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog markowaodziez.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Komsa.ania

  Artykuł powstał przy współpracy wraz z stroną www.texasclub.pl Teoretycznie zakupy sukienki to pestka. Wchodzisz do sklepu (lub odwiedzasz stronę internetową), wybierasz sukienkę, która ma wspaniały kolor lub wzór, który do Ciebie przemawia, znajdujesz swój rozmiar i walczysz za drzwiami. Gdyby to było łatwe. Prawda jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Różowy często uznawany jest za kłopotliwy kolor w stylizacjach. Jednak wtedy, gdy poznasz kilka podstawowych zasad doboru barw do różu, możesz tworzyć efektowne outfity jeszcze łatwiej. Jaki kolor pasuje do różowego? Oto nasze wskazówki! Najmodniejsze odcienie różu Róż jest obecnie bardzo popularnym kolorem i bez problemu moż (...)

Zobacz pełny wpis »
Szukasz alternatywy dla długiej sukienki na studniówkę? Postaw na kreację sięgającą do kolan. Jaki model wybrać? Oto nasze typy! Najlepsza sukienka na bal studniówkowy Bal studniówkowy jest tradycyjnie organizowany na sto dni przed maturą. Odbywające się wtedy przyjęcie jest okazją do świętowania przed rozpoczęciem intensywnej nauki do egzami (...)

Zobacz pełny wpis »