Kompletbielizny

Profil blogera.


kompletbielizny

Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog bieliznadamskaonline.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-03-16
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kompletbielizny

Biustonosze damskie nie powinny boleć. Przy odpowiednim dopasowaniu te maleńkie kawałki materiału, odłamki metalu i delikatne znaleziska mogą unieść wiele kilogramów ciała.   Ale kiedy coś jest nie tak, to naprawdę jest nie tak , a ten stanik nie pozwoli ci o tym zapomnieć. Niewłaściwa bielizna może zrujnować Twój dzień.   Dlatego napisałem przewodnik ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy w diabolique.com.pl ! Jeśli tu wylądowałeś, zgaduję, że szukasz najlepszych miejsc do robienia zakupów online z bielizną. Najwspanialszą rzeczą w zakupach online jest to, że jest teraz więcej możliwości wyboru niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na Twój rozmiar, bez względu na budżet, bez względu na Twój styl - ktoś, gdzieś prawdopodobnie robi dla (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas gdy każde pokolenie ma swoje główne momenty w modzie , ostatnia dekada przyniosła jedne z najbardziej ekscytujących trendów w bieliźnie, jakie kiedykolwiek miały miejsce w historii mody. Jednak pod całym tym błyskiem i przepychem najbardziej interesujące jest to, jak wiele z tych trendów jest znanych. Tak, zostały nieco przerobione i dostosowane, aby pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Chociaż Braletki mogą być nowym trendem, przynajmniej dla współczesnych uzależnionych od bielizny, nie ma nic nowego w samej braletce. W rzeczywistości pierwsze biustonosze, sięgające czasów inspirowanego chusteczką wynalazku , dziś nazwano by Braletką.   Braletki to miękki, pozbawiony struktury, lekko podszyty lub bez podszewki biustonosz bez fiszbin. Chocia (...)

Zobacz pełny wpis »
Polska zawsze była trochę niezobowiązująca. Odzież sportowa jest głównym wkładem polskiej branży modowej w światowy handel odzieżą, a w ciągu ostatnich kilku lat polscy projektanci bielizny udoskonalili ją zgodnie z trendem athleisure – odzież sportowa, która wykracza poza siłownię i doskonale sprawdza się jako strój na co dzień. Pomyśl o stanikach spo (...)

Zobacz pełny wpis »