Komodaduszy

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog komodaduszy.blogi.pl »
Data urodzenia 1961-01-06
Wiek 63 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Komodaduszy

22-go grudnia Moja Siostro Miła :O) Jako pierwsza córa się urodziłaś :O)   Swoim rodzicom wielką radość sprawiałaś A naszą Babcię urodą swą zachwycałaś   Ale darłaś się wciąż i mazałaś Zatem - Marzena - ksywkę dostałaś :O)   Gdy dorastałaś marzycielką byłaś W paru chłopakach mocno się zadurzyłaś   Pawlikowską czytałaś, wiersze pisałaś Zootech (...)

Zobacz pełny wpis »
- Czy jesteś szczęśliwa ? - Tak, jestem szczęśliwa   - A czego Ci ubywa ? - Ech, urody mi ubywa...   - A czego Ci przybywa ? - Ech, lat mi przybywa   - A co Cię nurtuje ? - Hmm...co mnie nurtuje ?   Przykre lecz tak czuję,   że wszędzie rządzą zbóje...   - A na co czekasz ? - Hmm, na co czekam ?   Aż zrozumie wreszcie   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Szukaj, kapryś, testuj, wybieraj Nie bierz broń Boże "tak jak leci" Sprawdzaj, wymagaj, przebieraj Możesz mieć przecież z nim dzieci !     Nr1: Ma Cię kochać szalenie Nr2: Masz być dla niego NAJważniejsza Nr3: Powinien starać się spełniać każde twe życzenie Nr4: Dla niego musisz być NAJpiękniejsza     Bycie razem to nie tylko pożądanie I r& (...)

Zobacz pełny wpis »
O godzinie 17-stej wparowała Wesoła biesiadników gromadka. Kuchnia aż zapulsowała Od energii młodego światka :O)   Wigor, rwetes i humor. Energia Szymona i Zuziaka. Powstał ruch i rumor I była sytuacja taka :   Dawid barszcz grzał i gotował pierogi, Dziewczyny pyszności na stole rozkładały, Mniamniuch zaraz by zabrał za pas nogi, Ale tradycja i obycz (...)

Zobacz pełny wpis »
We troje przy stole siedzieli, tematami żonglowali. Miło poglądami się dzielić. Wszyscy tego potrzebowali.   Dla psychicznej równowagi, dla balansu równego i likwidacji samotności zgagi, dla tego i dla tamtego.   Taka terapia w małej grupie w przyjaznej atmosferze. Czy mamy zakazy w d.... ? Nie, ale w izolację nie wierzę...   Więcej robi (...)

Zobacz pełny wpis »
Latam znów jak poparzona Obiad na 15:00tą szykuję Zaaferowana, zakręcona Brakiem czasu się stresuję Słońce cudne pięknie świeci Chętnie bym się poopalała Czas za szybko jakoś leci To i to bym zrobić chciała... I szałwia nieposadzona... I porzeczki do końca niezebrane Anioł bez skrzydeł kona I do skipa rzeczy wyrzucanie... Tylko 2 ręce mam niestety I siły coraz m (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wczoraj w sklepie zobaczyłam Mikser który bym chciała Oczywiście się wkręciłam... Bo cena jego była mała     Ale nawet dobra cena Dla mnie zawsze jest za duża... No bo jak się kasy nie ma... Ech, to może wzburzać...     Więc zaczęłam kombinować Co by tutaj zrobić Jak sprawy zaaranżować By ten mikser zdobyć...     Kart (...)

Zobacz pełny wpis »
Robię biesiadnikom wizytówki ozdobne. Świąteczne i wigilijne i wielkanocne. Własnoręcznie robione i podobne. Przy sadzaniu gości są pomocne.     Najważniejszy jest Gość każdy, choć imię jego wszystkim jest znane. I każdy z gości czuje się ważny, gdy jego imię jest wypisane :O)     Niektórzy stali goście mają zbiór moich świątec (...)

Zobacz pełny wpis »
  - Ach , jaka Ty zdolna jesteś Beata,   spójrz jak maluje ta Sarapata...   I te jej obrazy się dobrze sprzedają...   A klakierzy z kliki wciąż je zachwalają...   - Tak, sztuka to rzecz dosyć osobliwa,   każdemu coś innego się podoba, tak bywa.   Są różne gusty, to zrozumiałe,   ale nie chodzi przecież o kabałę... &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Ach jak ja kocham życie ! Na wszystkie sposoby je smakuję. Wierzycie, nie wierzycie, codziennie na nowo je buduję.     Pesymizmu nigdy nie zapraszam. Fatalizmu także absolutnie nie goszczę. Czarnowidztwa raczej nie wygłaszam. Z alkoholem, tytoniem, używkami poszczę.     Na szczyty i wyżyny zataszczam : Miłość, Sztukę, Przyjaźń, Rozmowę. I z Radości (...)

Zobacz pełny wpis »