Kocmouszek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dorota Pachała
Lokalizacja Ładna
Główny blog kocmouszek.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kocmouszek

OK mówcie sobie co chcecie <:D ale jestem bardzo szczęśliwa i już :D Dzień był smętny... Nic mi się nie chciało... Przy życiu utrzymywała mnie nadzieja, że Braciszek przyjdzie... Myślałam, że <jak to zwykle we wtorki> przyjdzie po tomka po szóstej lekcji, ale go nie było. Zrezygnowana do cna poszłam na etykę. Siedziałam zamyślona i obojętna na wszelki (...)

Zobacz pełny wpis »
 Kochana safety cieszę się, bo w końcu ktoś mnie zrozumiał :* :) Chodzi mi oczywiście o szyfr hyhy No cóż to nie takie łatwe... Ale ja Go rozumiem bo często sama mam takie przypadłości. Oto mój mail: czterolistna_koniczynka@wp.pl Byłoby miło gdybyś napisała, z góry dziękuję.              (...)

Zobacz pełny wpis »
 Braciszku posłuchaj, nie wiem czy jakakolwiek rozmowa ma tutaj sens, ponieważ i tak nic ona nie zmieni. To tylko kolejne trucie o znanej Ci już sprawie. Poprostu wywaliłam z siebie nadzieję i już. I nawet tak mi lepiej chyba jest. Znaczy inaczej. Jest mi bardzo źle, że znowu to się zakończyło tym samym, czyli samotnością można powiedzieć, ale wolę to, niż zł (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurczę w piątek jak mówiła KK jest koncert KATa, w sobotę impreza u Gnata, a w poniedziałek Hey i Kruczuś przyjeżdża. A ja chora chlip nie wyrobię... ;( Ale będę się uczyła ju-jitsu :D i przynajmniej poruszam się troszkę i będę czuła się nieco pewniej.     (...)

Zobacz pełny wpis »
 Wstałam i tak sobie myślę, że jest OK. Wczoraj wyjaśniłam parę spraw z niektórymi osobami, i mi to humor poprawiło. Jednak nie do końca... No cóż, zazdrość jest chyba normalną cechą, kiedy widzisz to co ja... Ech... Nie ważne... Ale Jim znowu mi pomół, toteż jestem naładowana nadzieją i pozytywnym myśleniem :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Buch buch, chcę przeprosić Jajkoo i Kurę no i resztę... bo na prawdę hyh chamsko sie zachowałam :( Chlip cooż nie ważne... No i reszte i w ogóle... Wild, odezwij sie jakoś... Pliz... Hyh mam nadzieje że to coś zmieni... :( (...)

Zobacz pełny wpis »
 BUCH BUCH różne uczucia buszują w mojej głowie :/  Niby nadzieja to znowu smutek że nie wypali nic...  No i mnie trochę zazdrość zżera... Ale trzeba z tym walczyć, trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieje że się uda... Chlip... Tylko kiedy... (...)

Zobacz pełny wpis »
I jeszcze dodam, że ładnie to ujęłam, zwłaszcza moment z psami hyhy ojej co za brak samokrytyki ale to cała ja. :D Pozdrowienia ogramne dla safety.pin :* no i dla Marka :* (...)

Zobacz pełny wpis »
No więc bardzo jestem z siebie dumna bo powoli jarzę o co tu chodzi :) Hyhy a tak na marginesie to nadal mało łapię :P (...)

Zobacz pełny wpis »
 Mam ochotę zanucić pioseneczkę MAM JUŻ DOŚĆ... bo ile można znosić wieczne jeżdżenie po sobie, rzucanie jajkami i olewanie ze strony niektórych osób???

Zobacz pełny wpis »