Kocizagajnik

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog kocizagajnik89.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-04-11
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Kocizagajnik

Od urodzenia jestem kociarą. Koty zawsze towarzyszyły w moim życiu i tak pewnie już zostanie. Aktualnie mam  7  swoich i kilka przychodzi obcych szczególnie na jedzenie, które kupuje w dużych ilościach. Średnio co 1,5 miesiąca musze kupować 30 kg jedzenia suchego. Niektórzy powiedzą, że koty same sobie znajdą pożywienie i nie będą potem (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, ostatnio odkryłam świetny serial pt. Opowieść podręcznej można go obejrzeć na showmax i HBO.Główną bohaterką jest Freda, która jest podręczną w Republice Gileadu.Polega na tym, że jest mały przyrost naturalny i tylko ciężarne Podręczne mają jakąś wartość. One przydzielane są do komendantów (głównie to faceci są bezpłodni, (...)

Zobacz pełny wpis »
U nas jest tak gorąco, że nie można wytrzymać. Dziś mi się dobrze spało, ale niestety musiałam rano wstać. Pojechałam do pobliskiego miasteczka w celu zrobienia drobnych zakupów, ale na targu było mało straganów i nic ciekawego nie było. Dzisiaj sobotę spędzę na odpoczynku. Być może przeczytam dalej moją książkę opowieść podręcznej.

Zobacz pełny wpis »