Kocica22

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Gosia Grabowska
Lokalizacja Słupsk
Główny blog kocica22.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kocica22

Doszłam do wnisoku,że pora się wziąść za siebie dość dołowania się KONIEC! Trzeba iść zawsze twarzą do słonca zeby cienie padały za Ciebie i pamiętać,że jeśli słońce zniknie za chmurami ,to znaczy ,że burze są po to by iść na przciw nim i uczyć się iść pod wiatr . To mój wiersz :napisałam go gdy miałam  sen w nim opisany :    &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiałam się ostatnio jak to się stało ,że jestem punkiem , że słucham takiej muzyki. Od dziecka lubiłam muzykę szybką i dynamiczną , ale kiedyś ktoś puścił mi zupełnie inną muzykę, byłao wiele bardziej czadowa i dynamiczna, jak się okazało to był punk-rock, właśnie wtedy pomyślałam "to jest to właśnie tego szukałam, to do mnie przemawia". PóĄnie (...)

Zobacz pełny wpis »
"Melancholia"   Ciągle rozkojarzona i zamyślona Błąkam się po pokoju Niczym zagubiony pies Szukam swojego miejsca Niczym krople na szybie Szukam swojego celu... Ciągle zadaje to samo pytanie: Boże jedyny kim ja się staje? Kiedys radosna i uśmiechnięta Z dziecinną niewinnością przebaczałam Teraz tak nie potrafię Już nie przychodzi mi to tak łatwo (...)

Zobacz pełny wpis »
Znowu zmieniłam szablon, tylko coś mi tu poslkich literek nie widać i nie wiem czemu, ale zapewne wkońcu do tego dojde.  Tak więc narazie trzeba przywyknąć(ale nie na długo) do tych dziwnych znaczków :). Ostatnio chodziłam sobie po blogach ,ale nie tu na blogi.pl ale na blog.pl i stwierdzam, że im głupsze i dziecinne notki, tym wieksze wzięcie mają blogi, to po p (...)

Zobacz pełny wpis »
"Niezrozumienie..." Do okoła pustka, szarość i smutekJa w samym środku tegoPrzepełniona żalem, nie wiem do kogoPrzepełniona złością , nie wiem na kogoPrzepelniona smutkiem , nie wiem dlaczegoChcę wyrwać się z tego , ale nie wiem jakTo mnie nie puszcza , na silę zatrzymujeA ja bezwiednie poddaję się temuJak suchy liść wiatrowi Nie mam sil by walczyć ! Taki krót (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmarnowałam coś czego już nie odzyskam,ani tego uczucia ani Jego.Nie wiem jak mogłam pozowlić by tak się to skończyło,jak mogłam Go tak zranić.Mimo iż jesteśmy w dobrych kontaktach cierpie,bo widzę co straciłam,teraz On ma inne życie i jest szczęśliwym mężem, teraz ojcem.Kiedy tak się temu przyglądam,myślę,że wlaśnietego chciał ze mna,ale ja wszystko zepsu (...)

Zobacz pełny wpis »
Leżac wczoraj wieczorem w łóżku zastanwiałam się czy jest mozliwe, że niektórzy ludzie mogą być stworzeni by być sami. Czy możliwe jest, że niektórzy nie są do kochania, bądź nie zasługują na to. Czasami mam wrażenie, że ja taka jestem, że nikt mnie nie pokocha, bo nie jestem tego warta, bo nie zasługuję itd. Nie wiem czy kiedy kolwiek znajdę tą drugą po (...)

Zobacz pełny wpis »
Początek roku całkiem sympatyczny , tylko ten sylwestrowy kac nie był zbyt przyjemny :(. Ale co tam kac, jakiego fajnego kolesia poznałam na necie , bardzo fajnie nam sie rozmawia i wogóle. Wymieniliśmy sięnawet numerami telefonu,chciał się umówić kiedy może zadzwonić, ale powiedziałam,ze wole niespodzianki. I aką niespodzianke zrobił mi po dwóch dniach, zadzwonil. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wlaśnie wstałam i zaraz wybieram się na uczelnie,środa to najgorszy dzień bo na 8:00 trzeba wstawać,nie lubie tego.Będę się nudzić do 14:00 i jeszcze to godzinne okienko między wykładami,to już wogóle beznadzieja.Jedyna pociecha to taka,że nie muszę chodzić na w-f bo mam zwolnienie ,a tak musiała bym czekać po wykładzie połtorej godziny na w-f jeszcze.Cze (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość punków jest anarchistami , którzy chcą obalić system w którym żyją a nie pacyfistami, a tego sie nie da zrobić pokojowo, ale chcą zeby potem był spokój i wogóle. Bo prawdziwe punki pragną pokoju, pomagać innym. Niestety ogólnie jestesmy uważani za coś złego, za wrednych kolorowych ludków, którzy ćpaja, piją i urządzają rozboje, choć to nie praw (...)

Zobacz pełny wpis »