Kobietasobieikobietom

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog kobietasobieikobietom.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-05-23
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 8 dni temu

Najciekawsze wpisy Kobietasobieikobietom

  W życiu, każdego jednego dnia, przeżywamy mnóstwo emocji. Od radości po gniew. Niestety te wszystkie emocje pozostają w nas. Najczęściej o nich nie mówimy. Nie wiem dlaczego, boimy się? Chyba tak. Boimy się, żeby kogoś broń Boże nie urazić. A może warto powiedzieć, co o kim myślimy? Może warto dupka nazwać dupkiem? I tak nigdy nie zrozumiem, kim jest. Ale tobi (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś ci się nie podoba, to to zmień. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Nie do końca tak jest. No bo zastanów się nad konsekwencjami swoich czynów. Jeżeli nie lubisz swojej pracy i nie zmieniasz jej, co robisz? Męczysz się, zadręczasz się, robisz sobie wielką krzywdę. Naprawdę łatwiej jest w niej pozostać niż zmienić. Jeżeli nie podoba ci się twój związek, zmień (...)

Zobacz pełny wpis »
Uświadom sobie, że w życiu nic nie musisz. Wszystko ewentualnie możesz. Każdy nam mówi co wypada, czego nie wypada. Przecież matce nie wypada pójść na imprezę. Przecież dorosła kobieta nie może chodzić w przetartych dżinsach. Świat próbuje nam tworzyć kanony, w których mamy się odnajdywać. Czy tak musi naprawdę być? Według mnie nic nie musi. To Ja jestem (...)

Zobacz pełny wpis »