Kobajashi_first

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ssss Ssssss
Główny blog kobajashi-first.blogi.pl »
Data urodzenia 1927-04-07
Wiek 95 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kobajashi_first

Nudzi mi się, mama jeszcze godzinę do startu. I tak będę zbyt wcześnie pewnie koło 11. Co ja mam kurde robić w domu, kiedy pada?! Nigdzie nie da rady wyjść ani nic. Co mi pozostaje - pisanie. Yhhh... usłyszałam jakiś kawałek PL HH i kurde, mi ciągle się w głowie obija, pewnie znacie "nieśmiertelna nawijka zip składowa". No tak, od HH wzbraniam się jak mogę ale m (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest pięknie. Złość mi minęła jak ręką odjął:-) Ale ja już taka jestem. Wiecie co? Obserwuję w sobie godne pochwały zmiany [serio!]. Coraz mniej boję się rozrabiać na lekcjach, na coraz więcej sobie pozwalam i nie martwię się już tak bardzo czy inni mnie lubią. Wiem - przecież to ŹLE! Ale mi się to podoba, bo chcę mieć jakieś wspomnienia ze szkoły. Zawsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłam w kinie na Epoce Lodowcowej. Zajebistyyyy film:-)) I się pośmiałam i troszkę [ee] wzruszyłam. W sumie było OK. Tylko wiecie... Szkoda, że zamiast Adriana nie było tam kogoś innego... Ale frekwencja normalnie przekraczała wszelkie wyobrażenia. Z nami było 4 osoby. Normalnie nie wiem z czego to kino się utrzymuje, że jeszcze nie padło. Aha. Weeeeekend. Jak trzeb (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko mi tu nie pisać, że pisze tego bloga żeby się ocenami pochwalić:-) Ostatnio dostałam 5 z chemii, z angielskiego również. Na W-Fie kompletna porażka. Ćwiczyliśmy kosza. Były takie podzielenia na grupy. W mojej grupie 3 na cztery osoby najlepiej z klasy grały w kosza [nie chwaląc się ja też. no oczywiście poza naszą grupą nieźle grają też jeszcze ze 3, ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Z tego zadania z WOSu dostałam 5:-))) W ogóle to szkoda, że Gośka nie czytała swojego zadania, bo mniej więcej były takie zdania: mieszkam na ruchliwej ulicy o nazwie Esieks (pokombinujcie). Mam piękny, duży ogród, w którym wieczorami uprawiam... sport:-))) I tak dalej w tym stylu. No i doszłam w Thiefie daleko. Jestem w drugiej misji. Zabiłam tych dwóch Hammeritów o (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak! Mam dowód - nie jestem kujonką, dostałam 4 ze sprawdzianu z fizyki. To była zresztą najlepsza ocena w klasie:-) Nie no czywiście jeszcze kilka osób miało 4, a Maciek też  BTW:-) Właśnie dzisiaj mi się przypomniało, kiedy to przemykając korytarzem gdzieś z rok temu usłyszałam dialog pani wicedyrektor i pani od matemtyki i jeszcze kogoś, nie pamiętam kogo (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie jestem przeznaczona do pisania blogów, bo kurwa... sang-froid, to twoja wina, współmorderca. Nigdy nie będę pisać tak jak ty. To co ty piszerz chce się czytać, a moje wycpociny? Do tego trzeba mieć powołanie i chęci. A ja może chęci mam, ale powołania na pewno nie. I chociaż naprawdę chciałabym coś napisać nic to nie da, bo nigdy nie będe tak.Wiem pieprzyć (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na 10:40 i stała się tragedia. Dopiero o 10 tata podwiezie mnie do szkoły, bo tam gdzieś jedzie, a ja nie mogę iść wcześniej bo pogoda jest okropna:-) Wiem, przesadzam:-) Ale lubię jakoś być w szkole wcześniej. Jak się zapomni zadanie, można się dowiewiedzieć od innych i spokojnie zrobić. Pościeliłam już łóżeczko, nakarmiłam papugi, zaraz zjem śniadanie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wróciłam wczoraj, ale jakoś nie miałam kiedy coś napisać. A teraz już na bieżąco. Z geografii dostałam 5 za odpowiedź:-) U niej to świetnie! Co tam jeszcze... Aha - jestem wdzięczna Maćkowi i Kubie z mojej klasy, za to że ustąpili mi ławki [było przesadzanie]:-) Na godzinie pani pytała nas o dziwne rzeczy - na przykład czy w klasie są jakieś sympatie chłopak- (...)

Zobacz pełny wpis »
Czekam i czekam na to pomarańcowe widmo, ale coś przyjść nie może, może zatwardzenia bóbr dostał? W każdym bądź razie na razie widzę szare widmo mojej szkoły. Z niedalekimi wyborami samorządu na ramieniu:-P Dobra, co to dzisiaj! Aha - jestem genialna - znowu dostałam opierdol za gadanie na angielskim:-) Jestem w siódmy niebie. A teraz pójdzie coś ze slangu ameryka (...)

Zobacz pełny wpis »