Klub_na_suszku

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mariusz Zieliński
Główny blog klub-na-suszku.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-11-07
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Klub_na_suszku

No moi kochani zgodnie z zapowiedziami ogłaszam oficjalne wyniki quizu "Jak wielkim imbecylem jest Rez ???". Wyniki przedstawiają się następująco: Miejsce 1: Justa Punkty: 60 Miejsce 2: Goku Punkty: 40 Miejsce 3: MaRS Punkty: 30 Miejsce 4: magna Punkty: 20 Miejsce 5: Pokemon Punkty: 10 Miejsce 6: Żółw Ninja Pu (...)

Zobacz pełny wpis »
W związku z zimą i świętami wykreowałem pejzaż ;PPP  '   ,   '   .   '   ,   '   .   '   ,   '   .   '    ,   '   .   '   ,   '   .   '   ,   '  (...)

Zobacz pełny wpis »
Znudzony (i poobijany po wypierdoleniu się na skoczni rowerowej) wczorajszego wieczora postanowiłem pooglądać tivi co by wiedzieć co się ciekawego na świecie dzieje. No i w sumie nic w tym niezwykłego nie było. No niby nic, do chwili gdy skacząc po kolejnych kanałach beznadziejnej tv osiedlowej trafiłem na nową telewizję Rydzyka "TRWAM". I tu pozwolę sobie na krótki opis tego co sz (...)

Zobacz pełny wpis »
Tia... No moi Kochani, z powodu zaistniałej sytuacji, jako red. naczelny poczuwam się do obowiązku wygłoszenia krótkiej mowy... Jak wspomniał Pan Prezes MaRS w poprzedniej notce naszemu blogowi stuknęły TYSIĘCZNE odwiedziny. 1000 razy przeróżniste frajerskie chmury właziły na ten blog żeby poczytać słowa wyjątkowo kretyńskie. Dziś z łezką w oku wspominam nasze skromne lecz (...)

Zobacz pełny wpis »
 Gorący Bartosz spełni twoje najskrytsze życzenia...  Czy Twój piesek cierpi samotność ?...  Czy Twój kotek nie ma się z kim zabawić ?...  TAAAAAAAK !!!!!!!!!!!  To jest rozwiązanie !!!!!!!!!!!!  Gorący Barsztosz R. vell Rusek zrobi z Twoim zwierzątkiem cuda !!!!!!!!!!!  Zadzwoń już dziś !!!!!!!!!!!  KONTAKT: Gorący Rusek,  0-700 123 456 (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozważania KoniaJestem małym koniemrobię kupę pod klonemsikam na ludzi i piszę wierszeChciałbym być robaczkiem świętojańskimskakać z kwiatka na kwiatekwcześniej być gąsienicąi obżerać liście- chodzi ci o motyla ?- no, noJestem już średnim koniemkupy sam nie robięale sikam na ludzii piszę książkiChciałbym być słoniemlatać od drzewka do drzewkawcześniej być w jajkui jeść robaki- chod (...)

Zobacz pełny wpis »
No więc jest tak moi kochani.... Mamy klasycznego białego bloga, zgodnie z życzeniem naszej jedynej członkini-pinisistki-huistki Aneczki widać ile jest dodanych komentarzy, i wreszcie można coś przeczytać nie psując sobie wzroku (tak mi sie przynajmniej wydaje ;-) Z racji takiej że mamy sobotni wieczór a ja jestem już troszkę golnięty, to oszczędzę Wam wszsystkim czytania moich da (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyjebali, wyjebali, pojebali...220 V Śpiewam dla Was tak220 VKurwa wasza mać220 V Śpiewam dla Was tak220 VKurwa wasza maćZapierdalam dziś po trawce na komarzeCoś nie mogę trafić na melinęNie ma chuja zaraz flaszkę kupięNie ma chuja zaraz flaszkę kupię, flaszkę kupię220 VKurwa wasza maćŚpiewam dla Was dzisiaj tak220 V Śpiewam dla Was tak220 VKurwa wasza maćCoś mnie grdyka straszni (...)

Zobacz pełny wpis »
Zima je...pada  z nieba jebany śnieg...zimno je ...i ogólnie jakoś tak chujowo je ........... P.S. Małym zwierzątkom marzną łapki w śniegu Karl Hungus - Expert alias Rez (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem, jestem. Wcale ryja nie zachlałem tylko obowiązki mnie wezwały hehe... Widzę dzieci kochane że rozpisaliście się już na dobre, no pięknie pięknie. Czytałem w komentarzach że ktoś tak chce bardzo Aneczkę naszą poznać. No facet (rafael) uważaj... Ona naprawdę jest maxymalnie zepsutą podstarzałą babką czyhającą tylko na takich niewinnych chłopców... ;PPP No to tyle na razie (...)

Zobacz pełny wpis »