Klimas69

Profil blogera.


klimas69

Informacje ogólne

Lokalizacja Tuczno
Główny blog ksiazkazycia.blogi.pl »
Data urodzenia 1969-10-11
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Klimas69

Kwiecień był w tym roku bardzo ciepły na tyle że zdecydowałem porzucić płaszcz zimowy a wziąć kurtkę wiosenną. Pakując do plecaka parę bluzek,koszulę,spakowałem kosmetyczkę. Przed wyjściem upewniłem się czy mam przy sobie bilet na pociąg i skierowanie na szkolenie. Pomyślałem sobie z pewną ironią,,jeszcze mnie tam nie było,, ale cóż,to był mó (...)

Zobacz pełny wpis »
Przez większość mojego życia szukałem prawdziwej miłości,nie miłości samolubnej,naiwnej,ale miłości gdzie napełniała by mnie poczuciem że jestem kochany. Któregoś dnia po kolejnym zawodzie miłosnym postanowiłem przyłączyć się do grupy,na znanym portalu towarzyskim. W życiu człowieka jest tak że w chwili kiedy staje się bardzo samotnym,szuka towarzyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałbym wam opowiedzieć historię gdzie głównym bohaterem oczywiście będę ja. Było to w roku 2000 tysięcznym. Miastem w którym doszło do tego wydarzenia jest Wrocław. Pamiętam że w dniu tego zdarzenia było bardzo zimno,mróz pozostawał po sobie rano szron na trawie i szybach samochodów jakby chciał powiedzieć że on jest panem,nocy i tego dnia którego nigdy n (...)

Zobacz pełny wpis »
Wchodząc do przedsionka furty wezwałem dotknięciem dzwonka,u drzwi, który wydał melodię zakłócając ciszę panującą w całym tym pomieszczeniu,portiera. Czekając w korytarzu biłem się z myślami czy podołam wchodząc w nowy etap mego życia. Z drugiej strony bardzo cieszyłem się że moje marzenie które pieściłem w mych myślach i pielęgnowałem (...)

Zobacz pełny wpis »
W pewnej wiosce zapomnianej przez cywilizacje,mieszkała młoda kobieta wychowująca samotnie dziecko trzyletnie. Dopóki żył jej mąż było jej łatwo,narąbał drzewa na opał,przyniósł w wiadrach wodę ze studni. Nie kiedy wiadomo jak to z domem,dach załatać,płot naprawić nie wspominając już o krówce która była żywicielką dla nich. Dorabiał na rodzinę chodząc (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas ma miłe wspomnienia które towarzyszą nam przez całe życie. Zazwyczaj wracamy do nich w chwili kiedy mamy trudne dni lub jeśli mamy czas na ciszę i skupienie. Ja mam też takie wspomnienia,o jednym z nich chcę wam opowiedzieć. Moja mama nas często wysyłała do babci na wakacje,niestety nie stać ją było na to aby swoje dzieci wysłać na kolonie lub wakacje (...)

Zobacz pełny wpis »
Bożenę poznałem w tak uroczej miejscowości jak Kraków,mimo że była ode mnie starsza o dziesięć lat wiedziałem w głębi serca że jest wyjątkowa, że to mój ideał kobiety. Nie wiem dlaczego tak było.Czy dla tego że szukałem rozpaczliwie drugiej osoby czy dla tego że szukałem tego co nigdy moja matka nie umiała mi dać a więc miłości. Był to dla mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to jest miłość i czy istnieje naprawdę?, Takie pytania najczęściej zadają ludzie którzy byli w związkach ale w jakiś sposób zawiedli się na partnerach lub partnerkach. Jest to smutne bo dzięki temu zdecydowali się na samotność. W ich rozumieniu nie ma sensu wiązać się z kimś jak i tak po raz kolejny będą cierpieć. Czy jest to dobre rozwiązanie? Ja osobiś (...)

Zobacz pełny wpis »
Inteligencja a inteligencja to nie to samo. Posłużę się przykładem z mojego życia. Znałem kiedyś pewną kobietę co do której miałem pewne plany życiowe,można by powiedzieć że chciałem dla niej nawet powrócić do Polski. Znalazłem sobie prace w jej miejscowości,a więc zapowiadało się że będzie dobrze. Ona po studiach o kierunku pedagogiki posługująca się i (...)

Zobacz pełny wpis »
Wychowywałem się w domu gdzie mój ojciec znęcał się nad moją matką fizycznie,nie raz z moją siostrą widzieliśmy łzy w oczach naszej mamy i smutek. Nieraz nie było w domu co do garnka włożyć bo mój ojciec poświęcał zarobione przez siebie pieniądze na alkohol a on powodował w nim agresje. Widząc to wszystko obiecałem sobie,że nigdy nie pozwolę aby moja rodzi (...)

Zobacz pełny wpis »