Klaudia1989301

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog prawopblogpl.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-06-08
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Blogi zarządzane przez Klaudia1989301


Najciekawsze wpisy Klaudia1989301

  Witam mam na imię Klaudia i chcę podzielić się z Wami moimi spełnionymi marzeniami.Cztery  lata temu zrobiłam Swoją pierwszą mapę marzeń.Nie wiele  wiedziałam na ten temat , nie zagłębiałam się jakoś specjalnie.Kupiłam gazety , blok duży techniczny duży kolorowe czasopisma , zdjęcia drukowałam.Na środku wkleiłam swoje zdjęcie a wokół (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobry wieczór jest godzina 21:08   Od  jakiegoś czasu zdarzy mi się doświadczyć świadomego snu. Pierwszy taki sen miałam w trakcie mojego związku partnerskiego. Sen pamiętam aż do dziś. Sny u mnie nie są jeszcze regularne.   Pamiętam że we śnie zadzwonił do Mnie telefon w tedy jeszcze mój ukochany. Chciałam odebrać lecz telefon (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas tworzenia własnej mapy marzeń posłuchajcie głosu waszego serca.Jeśli chcecie wykonać ją na bkolu i czujecie że ta forma Wam odpowiada to zróbcie na bloku ale Jeśli czujecie że bardziej odpowiada wam program paint  na komputerze, laptopie czy tablecie to zróbcie ale ustawie tak by widzieć tę mapę po przebudzeniu ustawcie  jako tapeta to s (...)

Zobacz pełny wpis »