Klasaszostab

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krakow
Główny blog klasaszostab.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-12-15
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Klasaszostab

Najciekawsze wpisy Klasaszostab

   Gdy przyszedłem do nowej szkoły, okazało się, że w szkole grasują złodziejaszki, Marcel i Ruben. Poznaliśmy ich, kiedy mojemu koledze, Felixowi gwizdnęli Dziesięć złotych. Trzeba było się zemścić. Felix skonstruował robota, który wjechał do ich tajnej skrytki, w której trzymali wszystkie skradzione rzeczy (oprócz pieniędzy). Robot zrobił zdję (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, nazywam się Nika Mickiewicz i opowiem wam o moim przeżyciu , które miało miejsce w górach w Zakopanym. Pewnego dnia pojechaliśmy z klasą do Zakopanego. Gdy poszliśmy jeździć na nartach, wszyscy zaczeli swobodnie jeździć , a ja próbowałam się nauczyć i utrzymac chodź trochę równowagi, ale to nieposkutkowało. Spróbowałam pojechać ruszyłam , (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć mam na imie Nika .Była zimna ciemna noc i sie zgubiłam w lesie.Szłam przed siebie w jednny kierunek i krzyczałam -POMOCY,POMOCY.Kiedy szłam to słyszałam dziwne dzwienki przede mnną i nie zgadniecie co to było to był niedzwiedz.Ten niedzwiedz był miły i nie chciał mnie zjeść zaprzyjazniłam sie znim.Był dóży,biały to nie był niedzwiedz polarny on poprostu był albinosem . (...)

Zobacz pełny wpis »
   Mój tata pracuje w firmie która pracuje nad projektem programu komputerowego który ma wyładować korki w mieście. wyjąłem mu z kosza na komputerze projekt programu i go dokończyłem. Nazwałem go Manfred. Jak go prosiłem o pomoc w kartkówce z geografi nie zgodziłsię i przy najbliższej okazji uciekłz mojego komputera zrozumiałem że program kompu (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć, nazywam się Felix Bielecki i opowiem wam pewnej przygodzie która miała mjejsce na silver tower w warszawie   stanąłem razem z kolegą Netem przed budynkiem silver tower i tak jakby trochę wymiękliśmy i już chcieliśmy odejść lecz on powiedział,, raz kozicy śmierć" i wkroczył dobudynku. Westtchnałem i poszedłem za nim. Net który się zna na komputerach hako (...)

Zobacz pełny wpis »
Felix usiadł na tylnich siedzeniach autobusu razem z Niką i Netem.Całą klasa bałą się tam siedezieć ponieważ Felix z Netem powiedzieli,że gdy tam usiądną dostaną pranie mózgu. Gdy dojechali na miejsce do Lasu oraz gór wysiadli.Felix  z Netem mieli snowboard. Wtedy Felix zapytał się niki na czym będzie jeździła a ona prychneła że na zabytkowych nartach Felix się z (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś razem z moimi przyjaciółmi czyli  Felixem oraz Netem założyliśmy kryjówkę na naszym szkolnym strychu . Okazało się jednak iż strych jest nawiadzony przez duchy  , które okazły się jednka być przyjazne . Rozmwailiśmy z nimi nawet trochę mimo że z tego co mi się wydaje każdy z nas lekk się bał . Na strychu jest przytulnie i cieszę się równie (...)

Zobacz pełny wpis »