Klasa1epowstancy2020

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog klasa1einformatyka2020.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-06-17
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Klasa1epowstancy2020

Łączy nas ta sama szkoła i ta sama klasa. Jesteśmy uczniami szkoły imienia Powstanców Śląskich w Rybniku a dokładniej klasy 1e, czyli profil matematyczno-fizyczny, po podstawówce. Nasza szkoła, "Powstańcy" to renowonane liceum. Jesteśmy na najwyższym poziomie. Nasza szkoła jest w 1000 najlepszych szkół w Polsce! Uczniowie z tej szkoły osiągają liczne sukcesy w (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieszkamy w Rybniku. To miasto to średniej wielkości miasto z 140 000 mieszkańców. Mieści się ono w województwie Śląskim. Rybnik składa się z 27 dzielnic. Co warto zobaczyć w naszym mieście? Zdecydowanie jest to Bazylika św. Antoniego oraz Sąd rejonowy który dawniej był zamkiem piastowskim. Warte uwagi także są: Budynek Starostwa Powiatowego, Ratusz na rynku, S (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym słowem niepotrzebna dawka wiedzy: -James Bond w swej słynnej kwestii używa dwóch form czasownika "Vodka Martini, Shaken, not stirred" -ładowanie telefonu przez rok kosztuje nas około 3zł i 80gr -japońskie koleje przepraszają gdy pociągi spóźnią się 20 sekund -krowy muczą w dialektach. Jest to zależne od regionu -84% weganów i wegetarian wraca do jed (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystkim! Ten blog to projekt pięciu osób z grupy 1 z klasy 1e z I LO im.Powstańców śląskich w Rybniku. Po krótce się przedstawimy: Kacper Bochenek: lubi grać w gierki, interesuje się astronomią i lubi jeść. Dawid Ruciński: ma 16 lat, jest polską nadzieją wagi pół średniej Kuba Górniak: ma 15 lat, ma dwójkę rodzeństwa "lubie grac (...)

Zobacz pełny wpis »