Kittyjustysia20

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog rysujznami.blogi.pl »
Data urodzenia 2010-03-01
Wiek 10 lat
Ostatnia aktywność 207 dni temu

Blogi zarządzane przez Kittyjustysia20


Najciekawsze wpisy Kittyjustysia20

oto ten rysunek miał wyjść inaczej   (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten rysunek malowałam wczoraj 1 godzinę i 52 minuty czyli prawie 2 godziny.         (...)

Zobacz pełny wpis »
to ten 1 rysunek (...)

Zobacz pełny wpis »
No nie tak nie może wyglądać kot! Kwadratowy, no wiem że w minecrafcie tak jest ale zobaczcie sami to powinni to zmienić.    A to to co?  (...)

Zobacz pełny wpis »
siedzicie długo myjąc się ? jak tak to jesteście prawie jak koty, bo koty 1/3 czasu, w którym nie śpią wykorzystują na mycie się.😉        jesteście gadułami? jak tak to sprubujcie zrobić coś w tym stylu:https://www.youtube.com/watch?v=H6srIo1xfNc wiecie że koty mogą wydobyć około 100 dźwięków ze swojego ciała? wolicie psy (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten rysunek ciężko się rysowało. Zwłaszcza że nigdy nie rysowałam tygrysa i to było dziwnie rysować coś co sie nie zna.Bo w niektórych miejscach trzeba pomyśleć jak mocno przycisnąć ołówek. Największą trudność spawiły mi uszy i oczy, bo szczeże mówiąc w jednym miejscu widać że mazałam .       (...)

Zobacz pełny wpis »
Przepraszam ale dostałam nowy długopis i nie mogłam się powstrzymać! Więc detale zrobiłam właśnie tym długopisem.😊To zasłóga Hobbysty nie poddałam się tak jak powiedział. (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka wielbiciele kotów! Myślę że projekt nad którym pracuję podoba wam się ale pamiętajcie, to  bardzo długo się rysuje zwłaszcza że chcecie to robić starannie jak ja to potrwa 2 albo nawet 3 godziny na przykład ja tylko tyle rysuje 47 min. Więc zaproponujcie więcej rysunków to narysuję 😋😊. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak myślicie jesteście podobni do psów, czy kotów? sprawdź się! oto link klikajcie i sami zobaczcie! https://samequizy.pl/pasuja-do-ciebie-bardziej-koty-czy-psy/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś widziałam rudego kotka, wiem że to nudne ale kotek miał jedno oko inne, a drugie inne. Zauważyłam zdjęcia takich podobnych kotków w internecie lecz to nie ten sam. (...)

Zobacz pełny wpis »