Kitty_

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Annie Kitty
Główny blog kitty-1.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kitty_

Yeee jak się cieszę :) Zakochałam się wreeeszczieee!!! Tzn przynajmniej tak mi się wydaje :) Jakie to jest pięknee!! W tym zawalistym exrta przystojniaku (koledze tego w oqlarkach :D). No bo dzisiaj mieliśmy zastępstwo i sobie z paroma osóbkami poszliśmy na blałke no i siedzieliśmy sobie w stołówce i ten przystojniak też tam przyszedł z qmplamiii!! Jezu jakie on ma śliczn (...)

Zobacz pełny wpis »
Hm... chyba mam doła... przez... chłopaka a raczej przez jego brak... No bo tak się dzisiaj zastanawiałam i doszłam do wniosku że kocham... nikogo!!! Jakie to głupie uczucie!!!!!!!!! Co do Piesia... nieee, mam wrażenie jakby to był już koniec... jakbym pomału się odkochała, nawet sama nie wiem jak i kiedy... Kiedy go widzę... jest mi obojętny.... już mi się nie podoba, nie uważam g (...)

Zobacz pełny wpis »
Wypadałoby coś napisać o tym moim życiu...Tak właściwie to nic ciekawego takiego się nie wydarzyło oprócz tego że się na takiego gooościa co mi się podobał obraziłam, ale mniejsza z nim bo on mnie już nie interesuje... Heh ale ja jestem kochliwa, właśnie doszłam do wniosku że zakochałam się w kumplu z klasy!!!!! Ale nie w tym co mi powiedział (wysłał sms) że mnie kocha tylko w inny (...)

Zobacz pełny wpis »
No, jednak autorka komentarza w moim poprzednim wpisie która podpisała się "Listy do M", miała całkowitą rację... Nie KOCHAM Przystojniaczka... to mi już pomału mija... to było tylko chwilowe przelotne zauroczenie... Bo tak naprawdę KOCHAM tylko i wyłącznie tego, którego kochałam zawsze... Mimo takich przelotnych zauroczeń, mimo zdrady, cierpienia i łez... Czuję że kocham tylko JEG (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak się zastanawiam nad tymi wszystkimi ludźmi... którzy ponoć tak mi zazdroszczą tego że jestem ładna, mądra, wesoła.... ale oni mnie nie znają "od wewnątrz", nie wiedzą tak naprawdę jaka jestem... Wszyscy chcieliby być mną, bo myślą że to tak fajnie być mną... Ale nie wiedzą wcale co się kryje pod tym uśmiechem... Nie jestem szczęśliwa, NIE, NIE JESTEM!!! Ale nikomu tego nie po (...)

Zobacz pełny wpis »
A mianowicie od dzisiaj postanawiam zmienić moje życie. Doszłam do wniosku że jest nudne. Odkryłam właśnie wielką pasję w... dbaniu o siebie. Na wszelkie możliwe sposoby. Jakie to fajne :))))))) Tzn oczywiście dbam o siebie ale od dzisiaj postanawiam bardziej. W ogóle muszę zrobić porządek z moim życiem. W moim domciu tesh (Bosh jak tam wygląda :DDD). Muszę być śliczniutka no i wre (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest takie pełne sprzeczności... Dlaczego miłość która kogoś uszczęśliwie musi ranić innych??? Zdałam sobie sprawę że właśnie będzie nieuniknione zranić pewne osoby aby być szczęśliwą... No bo chcę być z Piesiem... dzisiaj mi kumpel znowu mówił że on się we mnie buja i że zarywa do tych swoich koleżanek dla jaj bo nie ma u nich szans... Nio i dzisiaj znowu się tak na mni (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesu jak mi smutno buuu!!!!!!!!! Chodzi o mojego kolege. Nigdy nie przypuszczałam!!!! Że ja coś do niego tak naprawde czuje. Teraz dopiero to zrozumiałam!!! Jezu jaka ja glupa byłam!!! On sie kiedyś do mnie podwalał no i sobie flirtowaliśmy ale of course dla jaj!!! No bo ja zawsze gustowałam w takich "niegrzecznych chłopcach" buuuuuu no i nigdy na niego uwagi nie zwracałam buuuuu!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Koniec jednego... początkiem drugiego? Mianowicie zmierzam do tego, że zerwałam już wreszcie DEFINITYWNIE mój związek z moim byłym... Powiedzieliśmy sobie prosto w oczy że to już nie ma sensu i że to już koniec wszystkiego co nas kiedykolwiek łączyło wykraczającego ponad słowo "przyjaźń". Koniec tych spojrzeń, flirtów, pocałunków, randek itp itd... Właściwie z jednej strony się cie (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie no to już za wiele!!! Obraziłam się na niego, a on... Się mi przygląda ciągle takim cielęcym wzrokiem!!! Co to ma znaczyć!!! Jeszcze qmpela mi mówiła że on mnie kocha (chociaż nie wiem czy jej wierzyć bo była schlana :D). Na to chyba wygląda bo on tak dziwnie sie na mnie zawsze gapi........ Jeszcze do tego ten tajemniczy wielbiciel który mi nie daje spokoju przez sms i kompletn (...)

Zobacz pełny wpis »