Kitrasiewicz.dx7

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog mk2022.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-02-05
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kitrasiewicz.dx7

  Pieczenie ciast. Pamiętam, że samodzielnie swoje pierwsze ciasto zrobiłam w wieku ośmiu lat. Były to cynamonki. Byłam z tego faktu tak dumna, że następnego dnia wzięłam je ze sobą do szkoły żeby poczęstować swoich kolegów z klasy. Mam swoje ulubione przepisy na ciasta: (ciasteczka z nutellą,szarlotka,galaretkowiec) i gdy tylko mam czas chętnie z n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Każdy z nas ma rodzinę, choćby i najdalszą jednak nie zawsze dbamy o nią tak jak powinniśmy. Zachowanie właściwych relacji międzyludzkich w obrębie rodziny jest kluczowe dla rozwoju naszego ja. To pozwala nam budować relacje międzyludzkie także poza naszą familią. Możemy się kłócić, jednak zawsze trzeba odnaleźć nic porozumienia. Rodzeństwo można porównać do n (...)

Zobacz pełny wpis »
Swoje plany na przyszłość wiążę z ukończeniem studiów i podjęciem pracy w zawodzie pielęgniarki.W przyszłości bardzo chciałabym zaadoptować psa ze schroniska, gdyż los zwierząt nie jest mi obojętny. Zachęcam do wsparcia schroniska Podaj łapę, jest to moje lokalne schronisko.      (...)

Zobacz pełny wpis »