Kirinka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karina Możwiło
Lokalizacja Wrocław
Główny blog kirinka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-03-18
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Kirinka

Najciekawsze wpisy Kirinka

czesc wam! jestem tu nowa........ ale fajnie mieć takiegoi bloga nie? mam nadzieje że będziecie komentować moje blogi.... ja komenutje wasze    powiem wam abyście komentowali także bloga moonki! no.... to jak chcecie coś do mnie napisać tak aby nokt nie widzia to na : KIRINKA@INTERIA.PL pozdrawiam i czekam na komentarze!!!!       &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
siedze sobie z żona i rozmyślam o teściowej to kutwa.tylko by plotkowała ,nic innego nie potrafi.jak coś zapyam to nie słyszy ,a jak co do czego to ploty ze sąsiadami i du..e obrabia tak jakby sprawiało jej to wyjątkową przyjemność ,teraz pije sobie birra i tak sobie myśle,ona tym żyje !.pije drinka moja żonka z siostrzenicą i sie śmieją że tak lubie swoją teściową .denerwuje mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
ale nudno jest na świecie...... wszędzie leżą same śmiecie leżą caymi grupami i plączą się nam pod nogami.....                                              & (...)

Zobacz pełny wpis »
mam dość!! nie będę miala czerwonego paska bo biologia mi nie idzie!!! z ocen mam: 3,4,4,,5,3,5,5,5,4,5,5 i baba chce rzebym zdawala na 4!!!!! ona jest jebnięta! (przepraszam za slownictwo) ale się wkurzylam!! co byście mi postawili wy gdzybyście byli nauczycielami?? ale z tych ocen co mam (wypisalam je wyżej)   czekam na wasze odpowiedzi!   sodka kirinka (...)

Zobacz pełny wpis »
o.k. nie będę już was namawiaa abyście  mnie komentowali pozdrowienia dla wszystkich a szczególnie dla velvet,aniele_mó i moonke!!!!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »