Kinsza

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Drezdenko
Główny blog life-world.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-09-08
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kinsza

   Kiedyś, słuchając mojej ulubionej audycji w radiu, był poruszony temat z Panią psycholog o zdrowiu psychicznym. Zaciekawiło mnie to, nie powiem, że nie. Jakby nie patrząc to faktycznie ludzie w czasach, kiedy nawet do sklepu nie można wyjść spokojnie, zaczynają mieć kłopoty w swojej psychice. A najbardziej chyba ci co są na te dwa tygodnie odcięci na dobre, bez żadneg (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacznijmy od początku.... Pierwszy raz świat usłyszał o Internecie  w 1969 roku. To wtedy na Uniwersytecie Kalifornijskim zainstalowano pierwsze węzły sieci Arpanet. Czy ktoś by wtedy pomyślał, że Internet stanie się powszechny I znany na całym świecie? Może były takie domniemania Ale na pewno nie na taką skalę. Wtedy służył do np. Wysylania wiadomości A w tym momencie do wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak zredukowanie plastikowych opakowań może pomóc planecie.        Kosmetyki, zabawki, produkty spożywcze to tylko nie liczni zapakowani w plastik. Jest oczywiście tego o wiele więcej. Gdy pójdziemy do pierwszego-lepszego sklepu zobaczymy mnóstwo plastikowych opakowań.        Na świecie produkuje się rocznie około 330 m (...)

Zobacz pełny wpis »