Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Kiladipex

Najciekawsze wpisy Kiladipex

Thunder jeszcze przed przerwą zmniejszyli straty do ośmiu punktów dzięki odważnym wejściom pod kosz rozgrywającego Russella Westbrooka (23 punkty) Najlepiej w Lakers grali właśnie Gasol i Bynum. Hiszpan miał do przerwy dziewięć punktów, dziewięć zbiórek, trzy asysty i dwa bloki. Bynum, który wrócił do gry po opuszczeniu 13 spotkań ze względ (...)

Zobacz pełny wpis »
Thunder zaczęli bardzo dobrze - po serii efektownych zagrań prowadzili w drugiej kwarcie nawet 38:21. Najlepiej w Lakers grali właśnie Gasol i Bynum. Hiszpan miał do przerwy dziewięć punktów, dziewięć zbiórek, trzy asysty i dwa bloki. Bynum.  Pau Gasol w ekwilibrystyczny sposób trafił z faulem, Kobe Bryant zdobył trzy punkty, a Andrew Bynum popisał si (...)

Na początku drugiej połowy Lakers mieli dużą przewagę w walce o zbiórki, skutecznie pozbawiali Kevina Duranta okazji do łatwych rzutów (najlepszy strzelec sezonu musiał twardo walczyć z Ronem Artestem), ale nie potrafili już uciec gościom.  Thunder jeszcze przed przerwą zmniejszyli straty do ośmiu punktów dzięki odważnym wejściom pod kosz rozgrywającego (...)