Kibic91

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog kibic91.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-11-12
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 191 dni temu

Najciekawsze wpisy Kibic91

Piłka nożna, a pieniądze    Piłka nożna od zawsze generowała ogromnę pieniądze. Jest to przecież najpopularniejszy sport na świecie. Dziś niemal każda telewizja sportowa transmituje piłkę nożną, ponieważ zyski z takich transmisji są ogromnę. FIFA i UEFA wyciągają pomocną dłoń i organizują coraz to więcej różnorakich rozgrywek. Warto też (...)

Zobacz pełny wpis »
Poznajcie Conora Conor Anthony McGregor, bo tak właściwie nazywa się irlandczyk, urodził się 14 lipca 1988 roku w Dublinie. The Notorius  jest pierwszym irlandzkim mistrzem organizacji Ultimate Fighting Championship, czyli popularnego UFC. Przed zasileniem najlepszej organizacji MMA na świecie trenował amatorsko kickboxing i pracował jako hydraulik. Conor zawsze (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstępniaczek    Jesteśmy już po 16 kolejkach angielskiej Premier League. W tym sezonie angielska elita jest wyjątkowo nieprzewidywalna. Z jednej strony Liverpool jest liderem z 15 zwycięstwami i jednym remisem odnotowanym na Old Trafford, z drugiej ich największy rywal w walce o tytuł- Manchester City ma już 14 pkt straty!!! Arsenal i Tottenham zdążyły ju (...)

Zobacz pełny wpis »
To co w końcu z tym Ole ?    Jesteśmy po 13-tej kolejce Premier League w której United zremisowało na wyjeździe 3:3 z Schiefield United, grając jeden z najgorszych meczów w ostaniej dekadzie. Wynik lepszy od gry, a czarne chmury zbierające się nad Solskjearem jeszcze bardziej pociemniały. Wiele osób domaga się jego zwolnienia, tym bardziej, (...)

Zobacz pełny wpis »
Jan Błachowicz- król polskiego mma    Jan Błachowicz to polski zawodnik mma, pochodzący z Cieszyna. Legitymuję się aktualnie rekordem 25-8. Pierwszą zawodową walkę w formule mma stoczył w 2007 roku i co ciekawe przegrał ten pojedynek, co nie przeszkodziło mu w odnisieniu pasma sukcesów w tym sporcie. Janek wzorcowo poprowadził swoją karierę. J (...)

Zobacz pełny wpis »