Kgaca

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina Gaca
Główny blog kgaca.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-06-03
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kgaca

Jakie to proste...:) Podam linki do ciekawych stronek www.mypreciouss.republika.pl www.harry.of.pl www.tolkien.xu.pl Mam tekst zajarzystej piosenki: KadrylNa ulicy jest kałuża coś z kałuzy się wynurzaHipopotam- powiadacie...NIE!!!To tata po wypłacie Raz, dwa, jak pięknie graszto rajdowy kadryl naszhej, hej, nie rób jajgraj kadryla, graj W ciemnym lesie żyji zbójepo kol (...)

Zobacz pełny wpis »
No!Ciszę się..że Haltrutka wreszczie poznala, co to znaczy mieć chopaka....cudowne uczucie....ja wczoraj chodzilam przez 3 sekundy Majchrzokiem, a przedwczoraj przez kilka godzin z umęczonym szkolą i nauką Machim (którego bardzo gorąco pozdrawiam:) Tak myślę, czy jakiś znajomek nie ma bloga... dzisiaj by u mnie KOZA Jak ja lubię GORILLaZ! ALE NIENAWIDZĘ (MÓWIĘ PO RAZ SETNY!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedzę sobie i się nudzę...mój nr GG to 3019436 Nareszcie nauczyam się wiersza na polaka "Urszula Kochanowska" Mam 2 male kotki...co mam z nimi zrobić???Zastanawiam się już 4 dni... Dlaczego nie ma tu polskich liter???? to wkurzające!!! ąęćżźóń-są ale l nie ma no trudno to wszystko PAPAPAPAPAPA (...)

Zobacz pełny wpis »
Bylam na basenie. Widziaam kilku ludków ze Strzakowa. Wczoraj widziaam starego Machowiaka i Fajtapę na rowerkach a dzisiaj Bulika z kuzynką (szynką).... Marcin chodzi z ....(gupi jakiś) ADĄ Z.:( Juz myślaam, ze lepiej wybierze...ale on chyba chce zapomnieć...rozumiem go. Wczoraj gadaam z jego mamą i okazao się, że mam go pilnować A ja też zapomnialam już o nim..teraz chyba :) (L. (...)

Zobacz pełny wpis »
hehe!Jaka radocha!!! Halszka wie, o co chodzi....co tam wszystkie dziewczyny wiedzą!!!(i Machi też) Serdecznie pozdrawiam (mojego:) M i innych ćmoków i wcale się nie boję, że mnie zwierek pobije (...)

Zobacz pełny wpis »
Noo.dzisiaj nie bylo tak cudownie...raz mowi,że nie wie, potem, ze tak ,potem że nie wie, a na końcu, że NIE! Strzaszne i potworne (...)

Zobacz pełny wpis »
Halszka jest ciolkiem żeby .... zresztą ona wie!!!! :( tylko tyle jadę w sobotę do Poznania zwierek, Kaśka, Wera, Aśka i ja!!! Zwierek to idiota:(     (...)

Zobacz pełny wpis »
nic się nie dzialo, oprócz tego, że dzwonia p. Basia i kazaa pilnować Marcina... na szczęście dzisiaj widziaam go tylko z daleka, jak go widzę to (bleeeeeech...) mdli mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Kończę z tym blogiem po co ma cały świat wiedzieć, co ja piszę w prywatnym pamiętniku   (...)

Zobacz pełny wpis »
Bylam sobie w Kornatach i nic ciekawego uże koniec szkoły bal mamy w piątek (...)

Zobacz pełny wpis »