Kent

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Alex Dracena
Lokalizacja Wrocław
Główny blog kent.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-08-31
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Kent

Najciekawsze wpisy Kent

      Cze wszystkim. Siedze i patrze w monitor i zatanawiam się dlaczego postanowilem pisac pamietnik. Nie wiem. Może dlatego, że czuje się samotny, Boże co ja bym teraz chcial napisać tyle wątków i myśli, kórych nie mogem wyrazić moim przyjaciolom. Nie wiem od czego zacząć. Na samym początku napiszę może, że nie wiem czy tu wróce by napisać kolejną kartk (...)

Zobacz pełny wpis »
I znów powracam Ale teraz nie dla siebie. Leżałem sobie dziś na łóżku i rozmyslałem o różnych rzeczach. Nie będe się nad tym jakoś szeroko rozwodził, bo jedna myśl okazała się najważniejsza. Przypomniało mi się jak, któregoś dnia wstałem, włączyłem kompa i ninijeszą strone internetową i ujżałem pod moim blogiem krótki wpis od przemiłej osóbki, która napisała bym tu wracał i pisał (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj coś całkiem w innym stylu, ponieważ wczoraj dosłownie zajrzałem śmierci w oczy, opisze dzień jak niby codzień. Wstałem rano obejrzalem poczte elektroniczna, i caly czas nosilem sie z zamiarem, by wykonać na ten dzień zaplonwane czynności, mialem iść zapłacić babci jakies swiadczenia i uczyc sie z matemtyki i isc do Niemiec na zakupy. Czekalem tylko na moja kolezanke, ktora (...)

Zobacz pełny wpis »
         Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia. A jednak tu wrócilem, choć po blędach jakie zrobilem ostatnio to nie wiem czy powinienem :). Ale jestem. Znów pewnie pytam po co i znów odpowiadam, że sam nie wiem. Piękny dzień choć za oknem deszcz, ale przecież to nie zmienia faktu, że rozpoczęto Igrzyska zimowe i choć wielkim fanem sportu (...)

Zobacz pełny wpis »
A najpierw zanim o przyjaciołach to o czymś innym. Wiecie blog to powinien być życiorys, w pewnym sensie każdy z blogów przedstawia człowiek wiec jest takim życiorysem, zauważyłem jednak, że moj w niewielkim stopniu opisuje moje przezycia i chyba tak juz pozostanie. Nie lubie pisać co zrobilem, jak sie bawilem, ile nauczylem  itp., chce tu pisac o wydarzeniach ale tyc ktore sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć to ja i moje chore przemyslenia c.d.n. Tym razem o miłości, w sumie nie mam zawiele do powiedzenia, tak jak juz chyba pisalem, nigdy nie kochalem, az do niedawna. Co o milosci wiadomo? Nie wiem. Przychodzi niespodziewanie, niezawsze wtedy gdy chcemy i to co w niej najgorsze nie zawsze kochamy tego kogo bysmy chcieli. Miłość moze byc odwzajemniona lub tez nie, ta druga jest (...)

Zobacz pełny wpis »
 Do Zuzi mej kochanej!!! Nie możemy robić tutaj prywatnego forum bo sie zdenerwuja na nas, ale skoro nie dzialaja wpisy i komentarze to czuje sie rozgrzeszonym. Ciesżę się, że czytasz to co pisze, choc ja nie zawsze wiem czy to co napisalem ma sens, dzieki Tobie wiem jednak, że warto pisać. Dzięki Pa i czekam na dalsze uwagi.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Widzę że namieszalem wiec chce cos wyjasnic. Kent5 i Kent to ta sama jedna osoba czyli Alex. Tak wiec to jedna spojna opowiesc ta jedna historia Kenta5 to c.d. Kenta sory za pomylkę (...)

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »