Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Kdatanusol

Najciekawsze wpisy Kdatanusol

Ostro krytykowany za pierwszy mecz z Mavericks Richard Jefferson tym razem nie zawiódł. Skrzydłowy rzucił 19 punktów (12 w drugiej połowie), putBan(62); Mavericks zaczęli fatalnie, ale w czwartej kwarcie po serii punktów Nowitzkiego i Terry'ego wrócili do gry.   a Spurs dość łatwo pokonali Mavericks w meczu numer dwa. Ni (...)

Zobacz pełny wpis »
putBan(62); W pierwszej rundzie fazy play off koszykarze Thunder trafili na broniących tytułu mistrzowskiego Los Angeles Lakers, z którymi przegrywają 0:2 po dwóch meczach na wyjeździe. Brooks ma za sobą pierwszy pełny sezon NBA na stanowisku głównego trenera, a jego zespół zakończył rozgrywki na ósmym miejscu w Konferencji Zachodn (...)

Brooks ma za sobą pierwszy pełny sezon NBA na stanowisku głównego trenera, a jego zespół   Aż 71 razy był wskazywany na pierwszym miejscu w głosowaniu dziennikarzy, co dało mu 480 punktów. Wyprzedził Scotta Skilesa z Milwaukee Bucks - 313 pkt. zakończył rozgrywki na ósmym miejscu w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 50 zwycięstw i 32 po (...)