Kattys99

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Leszno
Główny blog opowiesci-kattys.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-10-20
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kattys99

Właśnie rozpoczynam serię opowiadań pt."Legendy Bizmutu". Zamierzam podzielić te serie na trzy większe części tzw. Księgi.   Życzę udanej lektury.       Księga I Początek             Dawno, a może nie tak dawno temu, w miejscu wykraczającym poza naszą wyobraźnię a dokładnie na (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj trochę smutno. Udanej lektury.                Gdy skończyły się zajęcia w ASP, Flagranita powoli zdążała do domu. Nie chciała tam wracać po tym co się odtatnio zdarzyło, ale było to jedyne miejsce gdzie jeszcze komuś na naiej zależało. Przy bramie szkoły stało kilka osób. Zdawało się, (...)

Zobacz pełny wpis »
Pragnę poinformować iż przenoszę bloga na inny serwis . Następnych postów radzę szukać na:   http://opowiescikattys.blogspot.com/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam! Na tym blogu zamierzam zamieszczać opowiadania własnego autorstwa. Liczę na wiele opinii dotyczących fabuły, bohaterów, itp. Ucieszyłabym się także z ilustracji do nich narysowanych  (ponieważ ja nie jestem w stanie dobrze tego narysować). Liczę na to, że wam się spodoba. Postaram się dodawać wpisy regularnie. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj będą tylko objaśnienia niektórych zagadnień z opowiadania. Tak dla lepszego zrozumienia. =D 1. Nadnaturalne istoty na wyspie Miwa mogą przybierać różne formy: Wilkołaki posiadają 4 formy: człowieka, wilkołaka, wilka oraz hybrydy (Człowiek z wilczymi uszami :3) Wróżki posiadają dwie: ze skrzydłami i bez nich Syreny posiadają f (...)

Zobacz pełny wpis »