Katrin1442

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bierun
Główny blog dzisiejszeqczasy.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-08
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 48 dni temu

Blogi zarządzane przez Katrin1442

Najciekawsze wpisy Katrin1442

Panie i Panowie dyżurni KMP i KPP woj. pomorskiego zgodnie z poleceniem Komendanta KWP w Gdańsku nadinspektora Jarosława Rzymkowskiego polecam informować niezwłocznie o wszelakich donoszeniach odtwarzania filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego ,, Tylko nie mów nikomu ,, Dotyczy to odtwarzania zarówno w miejscach publicznych jak i w klubach, restauracjach itp. (...)

Zobacz pełny wpis »
W schronisku "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych (woj. podkarpackie) doszło do tragedii. Woda z pobliskiej rzeki przerwała wał i zalała teren schroniska. Zwierzęta walczyły o życie. Teraz pracownicy schroniska apelują o pomoc. Kolejne ofiary powodzi tym razem są to pieski .O dramatycznej sytuacji poinformowała pracownica schroniska Agata Włoch. W poście na Facebooku nap (...)

Zobacz pełny wpis »
Do zabójstwa 16 latka doszło 10 maja 2019 roku. Tego dnia jeden z uczniów Emil B. zaatakował nożem Jakuba K. Ranny chłopak został dźgnięty nożem aż 6 razy niedługo pot tym zmarł. Jak donoszą media pokrzywdzony miał być winny podejrzanemu 1,5 tys.zł. Gdy ten drugi nie uzyskał kwoty o którą się upominał jeszcze poprzedniego dnia wysłał wiadom (...)

Zobacz pełny wpis »
Z powodu trwających od wtorku intensywnych opadów deszczu na południu kraju doszło do podtopień. Dla Małopolski, Świętokrzyskiego, Lubelskiego, Podkarpacia i dla Dolnego Śląska wydano ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego, najwyższego stopnia.Według ostatnich danych opady cały czas mogą być bardzo silne, a to oznacza, że zarówno rzeki z gór będą (...)

Zobacz pełny wpis »
W Polsce mowa nienawiści jest karana, ale żadna ustawa, kodeks karny, nie definiuje, czym dokładnie jest hejt.  Usłyszycie pewnie, że ta cała walka z hejtem, to walka z wolnością słowa. To nieprawda. W Polsce można być legalnie rasistą, homofobem i nienawistnikiem, pod warunkiem, że nie przekracza się litery prawa, nie nawołuje się publicznie do nienawiści. Je (...)

Zobacz pełny wpis »
Awaryjne lądowanie na lotnisku Szeremietiewo. Samolot stanął w płomieniach. 41 osób zginęło w czasie awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego Suchoj Superjet 100 na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo po tym, jak maszyna stanęła w płomieniach na płycie lotniska. Na jej pokładzie łącznie było 78 osób. Media podawały najpierw, powołując się m.in. n (...)

Zobacz pełny wpis »
W szpitalu w San Diego przyszło na świat najmniejsze, zdrowe dziecko w dziejach udokumentowanej medycyny - podało w środę kierownictwo szpitala położniczego Sharp Mary Birch Hospital. Dziewczynka, która przyszła na świat w styczniu, ważyła 243,8 grama. Dziewczynka o imieniu Saybie, która była wcześniakiem, bo urodziła się w 23 tygodniu ciąży, weszła (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj w Budapeszcie wywrócił się podczas rejsu Dunajem statek turystyczny. Siedem osób zginęło, a 21 osób uważa się za zaginione - podała stacja telewizyjna M1. Wszystko wskazuje na to, że wypadek na Dunaju w Budapeszcie to efekt błędu załogi. Ukraiński kapitan statku-hotelu, z którym zderzył się przed zatonięciem w Budapeszcie statek wy (...)

Zobacz pełny wpis »