Katrin1442

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bedzin
Główny blog dzisiejszeqczasy.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-06-08
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Katrin1442

Najciekawsze wpisy Katrin1442

Panie i Panowie dyżurni KMP i KPP woj. pomorskiego zgodnie z poleceniem Komendanta KWP w Gdańsku nadinspektora Jarosława Rzymkowskiego polecam informować niezwłocznie o wszelakich donoszeniach odtwarzania filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego ,, Tylko nie mów nikomu ,, Dotyczy to odtwarzania zarówno w miejscach publicznych jak i w klubach, restauracjach itp. (...)

Zobacz pełny wpis »
Do zabójstwa 16 latka doszło 10 maja 2019 roku. Tego dnia jeden z uczniów Emil B. zaatakował nożem Jakuba K. Ranny chłopak został dźgnięty nożem aż 6 razy niedługo pot tym zmarł. Jak donoszą media pokrzywdzony miał być winny podejrzanemu 1,5 tys.zł. Gdy ten drugi nie uzyskał kwoty o którą się upominał jeszcze poprzedniego dnia wysłał wiadom (...)

Zobacz pełny wpis »
W Polsce mowa nienawiści jest karana, ale żadna ustawa, kodeks karny, nie definiuje, czym dokładnie jest hejt.  Usłyszycie pewnie, że ta cała walka z hejtem, to walka z wolnością słowa. To nieprawda. W Polsce można być legalnie rasistą, homofobem i nienawistnikiem, pod warunkiem, że nie przekracza się litery prawa, nie nawołuje się publicznie do nienawiści. Je (...)

Zobacz pełny wpis »