Katoblog

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog katoblog.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-03-07
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Katoblog

„Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli tam też faryzeusze i uczeni w Prawie, którzy przyszli ze wszystkich miejscowości Galilei, Judei i z Jeruzalem. a była w Nim moc Pańska, tak że mógł uzdrawiać. Wtem jacyś mężczyźni, niosąc na łożu człowieka, który był sparaliżowany, starali się go wnieść i położyć przed N (...)

Zobacz pełny wpis »
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,a miłości bym nie miał,stałbym się jak miedź brzęczącaalbo cymbał brzmiący.Gdybym też miał dar prorokowaniai znał wszystkie tajemnice,i posiadał wszelką wiedzę,i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił,a miłości bym nie miał,byłbym niczym.I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,a ciało wystawił na spalenie, (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                 "Dwie rzeczy zasmucają moje serce, a trzecia wzbudza gniew: wojownik pozbawiony utrzymania, (...)

Zobacz pełny wpis »
Czytanie z Księgi proroka Izajasza «Z kim moglibyście Mnie porównać, tak żeby Mi dorównał?» – mówi Święty. Podnieście oczy w górę i patrzcie: Kto stworzył te gwiazdy? – Ten, który w szykach prowadzi ich wojsko, wszystkie je woła po imieniu. Spod takiej potęgi i olbrzymiej siły nikt się nie wymknie. Czemu mówisz, Ja (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                                 (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                     „Ustanawiam cię światłością narodów, aby moje zbawienie d (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobry wieczór moi Kochani! Jutro rozpoczyna się czas Adwentu. Myślę,że to doskonały czas, czas dla Boga. Możemy na ten okres zatrzymać się nad swoim życiem, mimo, że wielu z nas doświadczyło takich refleksji wraz z pojawieniem sie pandemii. Skupmy się na swojej indywidualnej relacji z Ojcem i Maryją. Niech Adwent nie będzie dla nas czasem zmagań, wyrzeczeń, intensywnej prac (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobry wieczór moi Kochani! Dziś otrzymałam czytanie o potędze miłości z Pnp. Myślę, że jest to adekwante to obejnej sytuacji, z którą się w tej chwili mierzę. Na co dzień studiuję i już powoli zaczynają się zaliczenia, kolokwia, projekty semestralne, czy inne formy sprawdzania wiedzy. Pojawiają się u mnie również problemy w związku.  Dzisiejszy fragment P (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry moi Kochani!  Dziś mamy chyba nieprzyjmny dzień pod względem pogody... Dziś zamiast coś pisać chciałabym zostawić was z fragmentem Pisma Świętego, który przed chwilą otworzyłam, abyście mogli skupić się na tym, jak Bóg się nami opiekuje! Miłej lektury! "Albowiem i wtedy, gdy ich dosięgła straszna wściekłość gadów i ginęli od ukąszeń krętych w (...)

Zobacz pełny wpis »