Katie1988

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wieluń
Główny blog mamamarzycielka.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-09-17
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Katie1988

Postanowiłam napisać blog, żeby pokazać, że zycie nie jest usłane różami jak to pokazują celebryci i internet. Jak to w powiedzieniu "Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz". Chcę opowiedzieć o moim życiu, o tym z czego czerpię radość, czego żałuję i co bym zmieniła.    Całe moje dotychczasowe życie byłam szarą myszką, niepewną sieb (...)

Zobacz pełny wpis »
Uważam, że z wiekiem człowiek się zmienia, dojrzewa jak owoc :) Ja w taki sposób dojrzałam, nabrałam pewności siebie, wiem czego chcę. Gorzej z dążeniem do tego celu. Im jestem starsza tym więcej wymagam od siebie, sama radzę sobie ze wszystkim. Chociaż czasami chciałabym mieć przy sobie kogoś kto mnie wesprze, powie, odpocznij, ja to zrobię. Niestety nie ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwielbiam wieczorem gdy jest cisza poleżeć i pomarzyć, zamknąć oczy i zanużyć się w marzeniach nie do spełnienia (kiedyś je spełnię, gdy nadejdzie odpowiedni czas). Dlaczego człowiek chce mieć to co nieosiągalne? A może trzeba więcej samozaparcia i krok po kroku brnąć do przodu. Tylko mam wrażenie, że mnie zawsze coś wstrzymuje. Myślę, że za bardzo pośpi (...)

Zobacz pełny wpis »