Katarzynaidominika

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog katarzynaidominika.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-18
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 161 dni temu

Najciekawsze wpisy Katarzynaidominika

Cześć!! Co tam u was? U nas dobrze, wręcz bardzo dobrze!! Pani odwołała sprawdzian ufff ale kartkówki niestety nie :((( Dominika jak zwykle chciała ściągać ale o nie nie nie!! Pani na szczęście ją przechytrzyła!! I się Dominice nie udało ;) Katarzyna jak zwykle była przygotowana NAPISAŁAM WSZYSTKO!!! wiec liczę na dobrą ocenę :)) <3 Dostajemy od Was ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Co tam u was?? U nas w miarę dobrze :)) Dominika zdrowa, Katarzyna jeszcze nie do końca :// Dzień bardzo pozytywny!! Jak to z nami dużo śmiechu :)) Dominika była dzisiaj #teamchodzenawf Katarzyna wręcz przeciwnie , choroba nie daje jej spokoju :((( Na jutro mamy rozprawkę z polskiego , będzie dosyć trudno bo musimy ją opowiedzieć :// wiec trzeba się przygotow (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Za nami już połowa tygodnia !! Jak ten czas szybko leci ...Lekcje nam szybko i BARDZO ŚMIESZNIE minęły. Nawet nie ma takich słów żeby go opisać!! Zaskoczyła nas nie jedna niezapowiedziana kartkówka , ale dałyśmy radę, Dominika o dziwo była przygotowana :o Jednak Katarzyna już trochę mniej , ale dałyśmy z siebie 100% , i to się liczy najbard (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Co tam u was?? Tak wiemy, że nie było bloga przez weekend ale o nim lepiej nie wspominać ( jednakże był bardzo ciekawy ;) ) . Dziś poniedziałek czyli dla niektórych niezbyt udany dzień :// ale wierzcie nam nie ma nic piękniejszego niż lekcje na 8:50 i to w PONIEDZIAŁEK !!! Nasza Dominika dalej choruje wiec musiałam przeżyć dzień bez niej :// ale nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Od dzisiaj piszemy bloga :D  Dostałyśmy bardzo ciekawe zadanie na lekcji Informatyki, aby stworzyć wraz z koleżanką własnego bloga  Tak więc codziennie od dnia dzisiejszego będziemy publikować ciekawe historię z naszego licealnego życia ;)   Dzisiaj są walentynki!!! Niestety dla nas źle zaczął się ten wyjątkowy dzień :(... Poł godzinnym sp&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!!! Jak tam wasz poniedziałek? Nasz okropnie!! Chodź zawsze starajmy się szukać jakiś plusów!! Już z samego rana pierwsza lekcja nas dobila :(( ale na szczęście inne lekcje trochę nam zrekompensowały ten nie przyjemny początek dnia!! Naszą ostatnią lekcją był wf. Katarzyna oczywiście jak zawsze była na nim i ćwiczyła, a Dominika jak zwykle nie ćwic (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! a bardziej dobry wieczór :D Dzisiaj niedziela, więc trochę leniwy dzień :D odespałyśmy cały ten męczący. tydzień, chyba nam się należało po tak produktywnym tygodniu :) Oczywiście wciągnęły nas seriale m.in. Sabrina <3 i druga część "Do wszytskich chłopaków których kochałam". Piękny film!!! Polecamy wszytskim bardzo serdecznie (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Co tam u was?? U nas bardzo dobrze. Dominika wyzdrowiała ale Katarzyna niespodziewanie zachorowała ://  Na pierwszej lekcji mieliśmy sprawdzian z polskiego! I bardzo dobrze nam poszedł!! Liczymy na dobrą ocenkę :)) Dominika pisała jeszcze kartkówkę z niemieckiego i z tego co wiem tez jej dobrze poszła!! Katarzyna niestety nie czuła się na siłach ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Przepraszamy,że odzywamy się dopiero dzisiaj ale tyle się działo!! :) Walentynki spędziliśmy w gronie znajomych w Gdańsku !!! Na maratonie NIE romantycznym grali tam :365 dni , Jak zostałem gangsterem i Underdog . Największe wrażenie zrobił na nas Underdog , pomimo ze odrobine go przespałyśmy był bardzo ciekawy ! Powroty były ciężkie .... ostatni film sk (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!! Co tam u was? No nas świetnie!! Bo jednak jest dzisiaj tłusty czwartek <3 <3 Niestety Katarzyna nie mogła się w pełni cieszyć tym świętem z Dominiką bo ona zachorowała i przyszła tylko na 2 lekcje :((( ale ja ją rozumiem. Mam nadzieje ze w wy tez :) A zapomniałam wspomnieć ze mieliśmy dzisiaj tylko 4 lekcje!! Piękny dzień! Jutro jedziemy do kina na (...)

Zobacz pełny wpis »