Katarzynachwedczyk

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog katarzynachwedczyk.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-02-27
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Katarzynachwedczyk

Czekam na 2 e-mail e od BlendyGo, jeden dotyczy zielonego koktajlu, który kiedyś był w ich ofercie a teraz - nie wiem co z nim się stało. Dowiedziałam się o nim czytając poradnik o detoxie (ten poradnik znajdziecie u mnie w linkach, możecie zakupić). Drugi e-mail dotyczy zapytania o pewne zasady... Rozmawiajac z nimi telefonicznie uzyskałam taką inf (...)

Zobacz pełny wpis »
...oraz czas pozyskania informacji. 7, 10 kwietnia ... czyli jutro minie tydzień od mojego pierwszego zapytania do BlendyGo o zielony koktajl. No a w sob - 10 kwietnia - pytałam ich o te - zasady (rozpowszechnianie przepisów na koktajl) - wspominałam Wam o tym.    Czyli jutro będzie tydzień. No a ten drugi sob... Wczoraj był pon. 🤔   No, generaln (...)

Zobacz pełny wpis »
W linkach umieściłam nowy adres, odsyła on do str. gdzie możecie kupić poradnik 12-dniowy detox koktajlowy.    Ja ten poradnik mam i szczerze powiem, że myślałam swoją przygodę z blenderem rozpocząć właśnie od detoxu, ale... Okazał się on czym innym niż myślałam, że jest. Także - nie mówię - NIE, ale... mówię - nie teraz, może (...)

Zobacz pełny wpis »
I moja praca PO zatrudnieniu (w chwili, kiedy z produktem osobiście nie mam jeszcze kontaktu)   A więc, smignal mi produkt PRZED oczami, tak jak i teraz śmiga (w pewnym sensie... mnie konkretnie filmik z produktem śmignął) Tobie. Chyba ze dwa razy go obejrzałam...  I pokazalam znajomym, którzy mają internet (owy filmik). Cena?... 🤔 w sumie nie taka ma (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Mleko migdalowe (pół kielicha blendygo) 2. Borowki (niecałe dwie garści)   👍   I to wszystko! Przygotowałam sobie również miód, ale kiedy spróbowałam odrobinę już po zmiksowaniu, uznałam że wcale nie jest potrzebny. Może innym razem się przyda.    Skladniki, które wczoraj mi zostały (...)

Zobacz pełny wpis »
No cóż, mam już swoje książki o koktajlach, zeszyty (2 wzięłam)...    No i przeszłam się z emocjami, no i wracam... No i z blenderem narazie nic. No więc napisałam do nich (to 3 e-mail, jeśli tamte dwa brać pod uwagę, choć na temat inny) , no i zaczekam. Narazie pomysłu mi brak. Bo blender niby naładowany, co mogłam to zrobiłam na płaszczyźnie (...)

Zobacz pełny wpis »
No cóż, dostałam odp Pino, i nie ma w nej słowa o możliwości uratowania tamtego wpisu... Więc wnioskuje, że jest to niemożliwe :(  Co najwyżej skorzystam z ich porady... o zapisywaniu szkiców postów.    Dzień dobry, witajcie! Życzę Wam udanego tygodnia 👋🖐️   A przy okazji zachęcam Was do kupna albo chociaż przyjzen (...)

Zobacz pełny wpis »
W sumie, to nie - ciekawa. Dziś pierwszy raz laduje mój blender.    Co mnie zastało (?) Zrobiłam zakupy, i mówię dobra... to wrzucę coś na ząb - w sensie blendera, no i wlalam już do niego pół kielicha kefiru, dorzucilam pół banana i mówię - dobra zmiksuje, pomyślę co dalej... (co dołożyć etc) no i... Blender trzeb (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przyszedł. Najpierw przeczytałam instrukcje, która jest umieszczona w kielichu produktu. Potem go umyłam... Wszystko fajnie, tylko bardzo mocno mnie się spienilo, choć płynu dałam malutenko, bo mój płyn do naczyń jest naprawdę b. dobry.    Później go po raz pierwszy wypróbowałam. Ale o tym w następnym poście. Posty, podo (...)

Zobacz pełny wpis »
Czyli co staram się robić, aby pozyskac czytelnika. Ostatnio od czasu do czasu wejdę na któryś blog, zostawię swój komentarz (blog na tym samym portalu, na którym ja mam - nie znam jeszcze tego portalu), ale spodziewam się, że prawdopodobna reakcja właściciela/ki będzie taka, iż zajrzą oni również do mnie. A więc jeśli, drogi Czytelni (...)

Zobacz pełny wpis »