Katarzyna2019

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog katarzynaipiotr.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-12-29
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 187 dni temu

Najciekawsze wpisy Katarzyna2019

Zapraszamy Was do Czarnogóry - miejsca tak bajecznego, że nie sposób o nim zapomnieć. Czarnogóra nie jest częstym kierunkiem Polaków. Zazwyczaj podróże samochodem kończą się na ciepłej i dużo bliższej Chorwacji. Ten kierunek naszych wakacji, to przypadek, a bardziej propozycja mojego znajomego, który już kilkukrotnie odwiedził (...)

Zobacz pełny wpis »
WENECJA - świąteczna aura Tym razem zapraszamy Was do opowieści przedświątecznej o naszym wylocie do Wenecji. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas, a nasze wskazówki pomogą Wam w zaplanowaniu Waszej podróży. Od zawsze wydawało mi się, że nie ma nic bardziej romantycznego niż wyjazd we dwoje do Wenecji. Kiedy wyobrażałam sobie miłosną scenę to j (...)

Zobacz pełny wpis »
CAGLIARI - październik 2018 r. Za oknem jesienna aura, więc postanowiliśmy z Piotrem zrobić skok na Sardynię. Oczywiście bez sensu nie przepłacając, kupiliśmy bilety na tanie linie lotnicze, które szczęśliwie nas dowiozły do Calgiari. Jak widać poniżej, podróż samolotem trwa trochę ponad 2 godziny, więc czasami tyle, co samochodem z mojego domu do m (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie na naszym pierwszym blogu o podróżowaniu. Na początku kilka słów o nas. Mam na imię Kasia i wspólnie z moim partnerem Piotrem kochamy podróże. Zaczęło się  dość niewinnie, ale po powrocie z naszego pierwszego, wspólnego wyjazdu zauważyliśmy, że podróżowanie to cel, na który warto odkładać zarobione pie (...)

Zobacz pełny wpis »