Kasiarebelde

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sochaczew
Główny blog kasiarebelde.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-16
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Kasiarebelde o sobie:

Naiwna? Zbyt ufna? Może! Ale oprócz tego umiem kochać i sama potrzebuję miłości.

Najciekawsze wpisy Kasiarebelde

 Moja lista 30 najprzystojniejszych mężczyzn.  30. Maciej Zakościelny     29. Shane West   28. Tom Welling      27. Patrick Swayze  R.I.P   26. Heath Ledger  R.I.P   25. Cory Monteith  R.I.P     24. Jason Derulo  (...)

Zobacz pełny wpis »
kilka Złotych Myśli naszych kochanych przyjaciół z Meksyku   "Doskonali przyjaciele są tylko ułudą. Samotność czeka tych, którzy nie tolerują wad innych. Odpowiedni przyjaciele pomogą Ci przejrzeć na oczy."  "Jeśli przechodzisz przez życie zamknięty w sobie, to tak, jakbyś szedł przez pustynię zataczając (...)

Zobacz pełny wpis »
 a dla tych, którzy nie kojarzą tego zespołu lub może zapomnieli, co i jak (choć nie wiem, jak to możliwe)-malutka podpowiedź:     rbd=rebelde, czyli ZBUNTOWANI      Anahi, czyli słodka Mia Collucci <3 i jej słynne powiedzenie: "  que dificil es ser yo", czyli "jak trudno jes (...)

Zobacz pełny wpis »
lubicie "Pamiętniki wampirów"? swojego czasu uważałam to za najlepszy serial po "Zbuntowanych"; teraz trochę się zmieniło  , ale i tak twierdzę, że ten jest mega! a Wy? z kim powinna być Elena? ja osobiście wolę Stefana (nie dlatego, że jest przystojniejszy (choć może trochę ); to chyba dlatego, że zawsze w serialach darz (...)

Zobacz pełny wpis »
nie wiem, jak Wy, ale nie mogę się już doczekać świąt  jak myślicie? kiedy w tym roku zaczną puszczać "Last Christmas"? ja będę pierwsza      http://youtu.be/E8gmARGvPlI (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłość? A co to jest miłość? To nie rysowane w zeszytach od matematyki serduszka i status na portalu społecznościowym. To zdolność akceptowania drugiego człowieka takiego, jakim jest oraz umiejętność wybaczania. To również świadomość, że jeżeli kochamy kogoś, to ponosimy za niego odpowiedzialność. Czy z miłością między kobietą a mężczyzną ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Patrząc na Ciebie widziałam świat. W Twoich oczach nabierał on różnych pięknych barw. W Twoich ramionach zapominałam o problemach i o tym, co złe. Czułam się, jak w bajce. Niestety szybko okazało się, że to był tylko piękny sen. Wróciła szarość. Z żalem musiałam pożegnać ciepły błękit nieba i słodki smak miłości, a wraz z nimi Twoje cudo (...)

Zobacz pełny wpis »
TAK!!! To dziś! Dokładnie dziewięć lat temu wszystko się zaczęło. Sześć wspaniałych osób rozpoczęło zmieniać życie innych ludzi poprzez swoje piosenki i wielkie serca. Anahi, Dulce, Maite, Poncho, Ucker i Chris-osoby, które zawsze będę podziwiać. Dzisiaj Światowy Dzień RBD  !!!  (...)

Zobacz pełny wpis »
"To serca zaćmienie pośrodku dnia  Nasz obraz rozmywa zły czas"    http://youtu.be/ol4RkXecuw8   (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego zawsze tłumaczymy nasze błędy słabością? Czy naprawdę ludzie są aż tak słabi, że nie potrafią sprzeciwić się złu i niesprawiedliwości? Jak mamy nauczyć się walczyć z chorą ambicją i obłudą? To proste. Nie zmienimy świata oceniając innych. Musimy najpierw spojrzeć na nasze życie i zapytać samych siebie czy jesteśmy lepsi od ludzi, któr (...)

Zobacz pełny wpis »