Kasiap1988

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tychy
Główny blog kasiagajda.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-08-26
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 17 dni temu

Najciekawsze wpisy Kasiap1988

   Jak wspomniałam jestem mamą, ale jestem również artystką . Nie jakimś finezyjnym Picassem czy innym Da Vinczim. Po prostu od czasu do czasu dopada mnie taka zwykła przyziemna chęć stworzenia czegoś. Kiedyś bardzo uwielbiałam prace z nożyczkami, papierem i wymyślaniem różnych ozdób z użyciem prostych rzeczy. Dalej to uwielbiam, a (...)

Zobacz pełny wpis »
    Znacie go - zielonookiego potwora, paskudę wlewającą nam truciznę do serca? Zazdrość odbierającą radość z życia. Ja znam i staram się ją zwalczać tak jak mogę najlepiej, ale czasami niespodziewanie wyskakuje za krzaka i towarzysz mi dopóki sama jej nie wykopie. Zazdrość, ach ta zazdrość. Naprawdę jej nie lubię bo wiem, że zazdroszcz (...)

Zobacz pełny wpis »
   Hej. Czemu nie pisałam przez taki długi czas: bo nie miałam odwagi się przyznać do tego, że zamiast schudnąć to jeszcze przytyłam. Kocham jeść to jest mój problem, być może powinnam wybrać się do hipnotyzera aby wmówił mi, że jestem abstynentką jedzeniową, że lubię tylko sałatę. Tak to by było coś jeśli za pomocą jednej magiczne (...)

Zobacz pełny wpis »
Szybka instrukcja: Jak wkurzyć gościa weselnego. Punkt pierwszy: zamiast kwiatow poprosić o kupienie książki, punkt drugi: za cholere nikomu nie powiedzieć jakie ksiażki lubisz czyać. Koniec instrukcji. W ten weekend był ślub kuzyna. Ogolnie wszystko wspaniale wyszło. Ale... Jak można prosić o kupienie ksiażek i nie powiedzeniu co się lubi czytać. No wiec idzie sie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jastem wyjątkowa na swój własny sposób czy ci sie to podoba czy nie. Jestem tu. Oddycham pełną piersią i cieszę się, że to mogę robić. Widzę, czuję i smakuję czy to nie piękne, że to wszystko mam. Kocham swoje życie i doceniam każdy dzień - bo jest moj. Dany mi jako niezwykły dar, dziękuję za niego. Chcę więcej. I tylko w jednym odczuwam strach: (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie Wypadało by się przedstawić. Nazywam się Katarzyna Gajda choć wole jak się do mnie mówi: Kasia :) Jestem mamą 4 dzieci, żoną jednego męża i jestem córką dwujki wspaniałych rodziców. Tyle było by z statystyk. (...)

Zobacz pełny wpis »
Podróż 1000 mil zaczyna się od jednego kroku. - Konfucjusz (...)

Zobacz pełny wpis »