Kasa1951

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog biuro-biznesu1951.blogi.pl »
Data urodzenia 1951-09-29
Wiek 69 lat
Ostatnia aktywność 284 dni temu

Najciekawsze wpisy Kasa1951

Ważne Promocja - Premia Specjalna Polecaj Kampanie Kont Banku Citi Handlowy S.A. - nagroda główna to 1 500 PLN! Ważne EXTRA BONUS - Promuj Kartę Kredytową Citi Handlowy i zyskaj od 50 zł do 7000 zł!!! BNP Paribas Konto Optymalne z premią - wstrzymanie kampanii Getin Bank Konto Oszczędnościowe - wznowienie kampanii PZU Inwestycje - zmiana stawki (...)

Zobacz pełny wpis »
mBANK  za 0 zł i nawet do 150  zł premii  Co dajemy Ci za 0 zł ?   - wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce - za kartę przy 1 transakcji w miesiącu  - za 3 wypłaty z bankomatów za granicą  - za otwarcie i prowadzenie rachunku   https://moneta.oferty-kredytowe.pl/mbank/66/ http://moneta.oferty- (...)

Zobacz pełny wpis »
  ALIOR BANK   https://moneta.oferty-kredytowe.pl/aliorbank/576/   Konta firmowe Prezentujemy nowe konto dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą, które można założyć załkowicie on-line, bez wychodzenia z domu! Klikasz i masz za 0 zł: otwarcie i prowadzenie konta wydanie i korzystanie z karty przel (...)

Zobacz pełny wpis »
ALIOR BANK   https://moneta.oferty-kredytowe.pl/aliorbank/1150/   Kantor walutowy Atrakcyjne kursy walutowe Dostęp 24/7 Bezpłatne karty walutowe Wypłata waluty w oddziałach Alior Banku (PLN, EUR, USD, GBP) Pierwszy bankowy kantor walutowy online, który oferuje wyjątkowo korzystne warunki wymiany walut, wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Ofert (...)

Zobacz pełny wpis »
   dostarczane przez Alior Bank https://moneta.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/ http://moneta.oferty-kredytowe.pl/t-mobilebankowe/1235/ https://moneta.oferty-kredytowe.pl/t-mobilebankowe/900/ https://moneta.oferty-kredytowe.pl/t-mobilebankowe/860/ http://moneta.oferty-kredytowe.pl/t-mobilebankowe/1101/   T-MOBILE KREDYTY Kredyt przeznaczony jest na spła (...)

Zobacz pełny wpis »
Millennium bank https://moneta.oferty-kredytowe.pl/millennium/302/   Konta osobiste Nowoczesne i wygodne rozwiązania dla każdego Karty kredytowe W naszej ofercie znajdziesz karty kredytowe Visa, MasterCard. Kredyty Oferujemy produkty kredytowe na dowolny cel oraz finansowanie Twoich planów mieszkaniowych. Oszczędności Wybierz najlepszy dla siebie spos&o (...)

Zobacz pełny wpis »
  https://moneta.oferty-kredytowe.pl/getinbank/1181/ Konto Proste Zasady Podstawowe konto w ofercie 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej 0 zł za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej (...)

Zobacz pełny wpis »
    Twoja karta wygląda tak, jak chcesz Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego - sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Płatności kartą nic nie kosztują, a środki możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce. https://moneta.oferty-kredytowe.pl/kontamlodziezowe/ &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
BGŻ BNP PARIBAS  Bank zmieniającego się świata Kredyty Gotówkowe do 200 000 zł do 10 lat https://moneta.oferty-kredytowe.pl/bnpparibas/81/   Pożyczki gotówkowe i kredyty gotówkowe https://moneta.oferty-kredytowe.pl/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Lokaty z najwyższym oprocentowaniem według zestawienia Bankier.pl z dnia 06.11.2018 dla lokat na 6,12,24,36 miesięcy bez dodatkowych warunków   http://moneta.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1086&idDistributor=70273     (...)

Zobacz pełny wpis »