Karteluszek.by.ao

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dąbrowa Górnicza
Główny blog karteluszekbyao.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-10-06
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Karteluszek.by.ao

Tworzy się coś nowego, będzie ładnie! ... ;) sezon ślubny w pełni! #rękodzieło #love #nowadrogazycia #kartkaślubna #cardmakinghobby #card #scrapbookideas #kartkaokolicznościowa #wlasnorecznierobione #wedingcard #ślub   Piękne kartki okolicznościowe,   "Wszyskiego najlepszego na nowej drodze życia" :D Piękna kartka   Gmail:karteluszek.by.ao@g (...)

Zobacz pełny wpis »
Niekoniecznie urodzinowa. ;) Z najlepszymi życzeniami dla bliskiej osoby. Kartka utrzymana w klimacie wakacyjnym. Z wykorzystaniem napisu od Small-wingels-shop Jak Wam się podoba? Przecież kto nie chce podarować bliskiej osobie tak pięknej kartki ?>>?     Gmail:karteluszek.by.ao@gmail.com Instagram: https://www.instagram.com/karteluszek/ Facebook: F (...)

Zobacz pełny wpis »
Super niepowtarzalne karki urodzinowe. Chcesz sprawić bliskiej sobie osobie przyjemność, zapraszam do kontaktu ! Link do facebook'a ->https://www.facebook.com/Karteluszeek/   Piękne i niepowtarzalne!     :) Gmail:karteluszek.by.ao@gmail.com Instgagram:https://www.instagram.com/karteluszek/ Facebook: https://www.facebook.com/Karteluszeek/   (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry, uwaga kreatywna niedziela! Specjalna kartka na śłub moich znajomych! Super motyw odbity na drewnianym kawałku, dodatkowo liczne kolorowe i różnorodne moty motyli  i kwiatów :* :) Gmail:karteluszek.by.ao@gmail.com Instagram: https://www.instagram.com/karteluszek/ Facebook:FB KArteluszek Kartki okolicznościowe karteluszek.by.ao jest w Cze (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli szukasz oryginalnej kratki napisz do mnie Chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie. Link do kartki  <- otworzy się nowe okno   Karta w typie happy birthday!! Wszystkie kartki są do odebrania na terenie Czeladzi, Katowic i Będzina. Dla klientów z dalszych rejenów realizuję przesyłki za pomocą INPOST w cenie według cennika INPOST (1 (...)

Zobacz pełny wpis »
Blog poświęcony propagowaniu rzemieślniczych kartek okolicznościowych by AO Zapraszam wszyskich do kontaktu przez @   karteluszek.by.ao@gmail.com https://www.facebook.com/Karteluszeek/   (...)

Zobacz pełny wpis »