Karolrzepka18

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog taki-swiat.blogi.pl »
Data urodzenia 1950-06-16
Wiek 73 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Karolrzepka18

Przy układzie pokarmowym widać po bobkach, że coś jest nie tak. Świnka powinna produkować dziennie kilkadziesiąt czarnych lub ciemnobrązowych, suchych bobków, które prawie nie pachną. Jeśli ten stan się zmienia – sklep zoologiczny  bobków jest mało, albo są miękkie czy maziste – oznacza to jakąś dolegliwość pokarmową. Gdy stan nie jest ciężk (...)

Zobacz pełny wpis »
Choroby Najczęstsze choroby u świnek to infekcje układu oddechowego, problemy z układem pokarmowym (wzdęcia, zaparcia, biegunki), problemy z zębami oraz grzybica i pasożyty. W większości przypadków nie sklep zoologiczny unikniemy wizyty u specjalisty (co będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami – trzeba mieć to na uwadze już na et (...)

Zobacz pełny wpis »
Istnieją jednak także akcesoria sklep zoologiczny  niegroźne, a nawet przyjemne i lubiane przez świnki morskie. Do takich z pewnością można zaliczyć tani sklep zoologiczny polarkowe legowiska i hamaczki dla gryzoni. Świnki będą także zadowolone z nieco większych legowisk i miękkich budek przeznaczonych dla małych psów lub kotów. L (...)

Zobacz pełny wpis »
Akcesoria i  zabawki Sklepy zoologiczne proponują cały szereg akcesoriów dla świnek morskich, jednak nie wszystkie są dla świnek odpowiednie. Okazuje się, że najczęściej z tymi przedmiotami jest tak, jak z karmą lub przysmakami. Fakt, że na sklep zoologiczny opakowaniu jest napisane „produkt dla świnki morskiej” nie oznacza, że tak jest w r (...)

Zobacz pełny wpis »
Niektóre świnki sklep zoologiczny lubią się bawić wiszącymi zabawkami, które mogą trącać nosem lub podgryzać (np. zabawki dla papug). Czasem w sklepach takie zabawki od razu są przeznaczone dla gryzoni. Ale zabawki dla świnek nie muszą wcale zawsze tani sklep zoologiczny być drogie i kupowane w sklepie. Nasze prosiaczki ucieszą się tak samo z ko (...)

Zobacz pełny wpis »
To samo dotyczy sklep zoologiczny  bardzo dużych kołowrotków, które nazywane są ogólnie „akcesoriami dla dużych gryzoni”. Zastrzeżenia te same, co do kuli – świnka nie może wyginać kręgosłupa w taki sposób, jak robią to gryzonie tani sklep zoologiczny wspinające się, i nigdy nie powinna biegać w młynku. Włożenie ś (...)

Zobacz pełny wpis »