Karolpotocki

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog kof.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-05-31
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 265 dni temu

Najciekawsze wpisy Karolpotocki

            Moi drodzy zaczęła się już wiosna. Wydawać by się mogło, że okres zachorowań za nami. I tu Was muszę rozczarować, gdyż nigdy nie będziemy mieli za sobą choroby, no chyba że mówimy o śwince. Takie myślenie towarzyszy nam co roku w okresie od wiosny do lata, gdyż wtedy niewielu z nas choruje (...)

Zobacz pełny wpis »
   Dzisiaj będzie o wpływie wieku na cenę ubezpieczenia dla osoby indywidualnej. Dla wielu z nas ubezpieczenie zamiast za ochronę jest uważane za dodatkowy stały wydatek obciążający nasz budżet domowy. W naszym życiu występują kilka etapów, kiedy zaczynamy myśleć o zabezpieczeniu się na przyszłość, często wtedy to robimy, ale bywa że cze (...)

Zobacz pełny wpis »
            Dzisiaj będzie o łączeniu ubezpieczeń. Artykuł piszę myśląc o tych co chcą być dla siebie lekarzami i lubią szukać w google co im dolega oraz dla jeszcze dwóch innych typów klienta. Jedni bardzo często mówią, że mają ubezpieczenie, ale nie do końca wiedzą jakie. Są to z regu (...)

Zobacz pełny wpis »
   Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, tak też jest z pierwszym postem na blogu, więc zacznę od swoich własnych przemyśleń. Jak mawia stare przysłowie w życiu pewne są śmierć i podatki. To powiedzenie ostatnio przypomniało mi się gdy klient mylił ubezpieczenie na życie z ubezpieczeń społecznym w ZUS. Okazuje się, że pewnych rzeczy dochodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
            W dzisiejszym wpisie odpowiem na pytanie, w jaki sposób uzależnić się od rządu i być zabezpieczonym na emeryturę. W tym celu pokrótce przedstawię sytuację emerytalną oraz przewidywania, plany rządu oraz programy i przedstawię dwa produkty będące alternatywą dla rządowej emerytury. &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
            W swojej krótkiej karierze Doradcy ubezpieczeniowego zdarzyło mi się kilkukrotnie spotkać z przypadkiem konieczności zakupu ubezpieczenia na życie w celu zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Okazuje się, że obok zabezpieczenia przyszłości rodziny jest najpopularniejszą potrzebą pośró (...)

Zobacz pełny wpis »
            Nastały ferie, czas wolny dla dzieci i niestety jeden z okresów najwyższego prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku u naszych pociech. Brak opieki ze strony szkoły, śliskie chodniki, spory zimowe, to tylko kilka z zagrożeń czyhających na nas w te dni.  Wydaje się, że jak nasze dzieci mają ub (...)

Zobacz pełny wpis »
   Według badań Prudential z 2017 roku wynika, że zaledwie 28% Polaków posiada jakiekolwiek ubezpieczenie indywidualne. Polisę na życie posiada około 10% badanych. Logiczne jest to, że jak niski odsetek społeczeństwa korzysta z takich usług, niski też będzie poziom posiadanej wiedzy na taki temat. W naszym społeczeństwie krąży wiele mit&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
               Dzisiaj o produkcie, który już kilkukrotnie zapowiadałem.  Jak wiadomo w większości ubezpieczeń nasz wiek w chwili zawarcia umowy mocno rzutuje na wysokość składki. Wiele osób późno uświadamia sobie potrzebę ubezpieczenia. Najczęściej w wieku 45-50 lat. (...)

Zobacz pełny wpis »
            Z pewnością dla wielu osób assistance w ubezpieczeniach kojarzy się z ubezpieczeniem samochodu, okazuje się, że w ubezpieczeniach osobowych również występuje assistance. W dzisiejszym wpisie przedstawiam, co zawierają takie usługi i w jaki sposób możemy zostać uprawnieni do korzystania z nich.     (...)

Zobacz pełny wpis »