Karolpilsak

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Główny blog animeblog.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-07-06
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Karolpilsak

  A więc, moim ulubionym anime jest "Naruto". "Naruto" to opowieść o tytułowym bohaterze Naruto Uzumakim, z jakiegoś nieznanego dla tylko i wyłącznie jego powodu w wiosce cały czas jest odtrącany a ludzie nie szanują go. Dorośli zabraniają się bawić swoim dzieciom z tytułowym bohaterem itp. Dlatego aby zwrócić na siebie uwagę cały czas robi wszystkim na zło (...)

Zobacz pełny wpis »
Na bieżący 2021r. zapowiedziana została adaptacja mangi pt. "Sword Art Online: Progresive". Do niedawna nie było nic wiadomo odnośnie tego czym w ogóle będzie ta adaptacja. Jednakże na stan dzisiejszy kilka informacji zostało ujawnionych. Wiadomo że seria rozpocznie się filmem pełnometrażowym a potem będzie pyłnne przejście do odcinkowej seri. Postaram się teraz na szybko (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! (na samym początku chciałbym powiedzeć że ten wpis może być krótszy bo pisze go drugi raz ponieważ gdy chciałem zapisać pierwszy to przy zapisywaniu wyrzuciło mnie do strony logowania) W moim poprzednim wpisie napisałem że chciałbym relacjonować jedną z nadchodzących serii i mój wybór padł na "Króla Szamanów" który premierę będzie mia (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Na początek postanowiłem napisać o tym że wraz z końcem lutego zakończy się "sezon zimowy" "Czym jest sezon" - sezon to poprostu okres w którym zaczynają się nowe anime oraz nowe sezony różnych anime, wyróżniane są 4 sezony (zimowy, wiosenny, letni, jesienny) W tym sezonie głowne show skradło anime "shingeki no kyojin",obecnie na 16 zapowedzianych odcink (...)

Zobacz pełny wpis »