Karolinka015

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina
Lokalizacja Kielce
Główny blog karolinka015.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-07-23
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Karolinka015 o sobie:

Karolina
Pochodzenie: germańskie, od imienia Karol
Liczba dla imienia: 4
Znak zodiaku: Rak
Planeta: Słońce i Saturn
Imieniny: 5 lipca

Jest kobieta o tym imieniu jest wszechstronna, wykształcona, pracowita, o szerokich zainteresowaniach, chętnie studiuje i pogłębia swoja wiedzę. Nierzadko osiąga tytuły naukowe. Ciągle pragnie dojść do sedna sprawy, jest dociekliwa.
Karolina jest miła, zmysłowa, towarzyska, lubi być otaczana przez adoratorów. W miłości niestała, w małżeństwie konkretna i nie przewrotna. Kocha rodzinę, ale nie przywiązuje się zanadto do ogniska domowego. Posiada uzdolnienia przywódcze.
Liczba tego imienia równa się cztery. Czwórka jest liczbą porządku i organizacji. Oznacza to, że Karolinom najlepiej się żyje w świecie dobrze zorganizowanym i poukładanym. Wokół nich powinien panować porządek, wszystko ma być dobrze określone, nazwane i ponumerowane. Dopiero wtedy, gdy wszystkie sprawy są jasne, Karolina może pozwolić sobie na chwilę swobody.
Królewskie pochodzenie imienia sprawia, że Karoliny odruchowo zachowują się jak wielkie damy, a gdy się zapomną, patrzą na innych z góry. Duże znaczenie ma dla nich tradycja, czyjeś pochodzenie; odruchowo cenią sobie tych, którzy wiele osiągnęli i mają się czym pochwalić. Duża wagę przywiązują też do spraw materialnych i majątkowych. Można powiedzieć, że gdy jakiś młodzieniec stara się o ich względy, martwią się, czy aby na pewno jest z dobrej rodziny.


Najciekawsze wpisy Karolinka015

 Tak w ogóle nie wiem czemu piszę tego bloga. Może to jeden z powodów na oderwanie się od skomplikowanej rzeczywistości, która często nie jest różowa. Może to sposób na przemyślenie tego co było, wyciągnięcia wniosków i poprawy błędów. Nie wiem. A może to tylko decyzja pod wpływem chwili... Zobaczymy...;) (...)

Zobacz pełny wpis »