Karolina69

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina Masły
Główny blog karolina69.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Karolina69

Najciekawsze wpisy Karolina69

Mam szansę jótro nie iść do budy jeśli znajde starszym jakiś las w którym mogą być grzyby , więc jeśli może wiecie to pomóżcie,PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj dopiero poniedziałek.....a szkoda.....jeszcze 4 dni budy....Dzisiaj w szkole nie było aż tak nudno jak zawsze w poniedziałek , ale najgorsze były dwie przyrody...ale też było fajnie bo dostałam 4 ze sprawdzianu.Baba od polaja(nasza wychowawczyni)powiedziała że pod koniec czerwca jedziemy na zieloną szkołę nad morze ale ja nie pojade bo w tedy   jade d (...)

Zobacz pełny wpis »
O rety........jaka ze mnie gapa......dzisiaj zapomniałam hasła do mojego blogusia  :(    ale ze mnie niepoprawna dziewczynka................................................................................................................................................................ :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem szczęśliwa bo mam nowy blog ,ale nie umiem zrobić jakiejś ładnej skórki,więc proszę ,napiszcie w komentarzach jak się robi skórki do bloga!!!!!!!!~!!!!!!!!! zostawcie email to na pewno odpisze . NARKA!!!!!!!!!!!!!!!!!                         &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Ooooooo......mój kochany blog........dawno tu nie byłam ....oooo....bardzo dawno.....TO PRZEZ MOJĄ zdałnio...hmmm....przepraszam  ....najkochańszą ......mamunie.....miałam ZAKAZ PODCHODZENIA DO KOMPA PRZEZ TYDZIEŃ  ......wyobrażacie sobie ?!? 7 całych dni bez klikania i surfowania po necie.....a tym czasem kończe bo już mnie paluszki bolą ,,,,,,,,,,,,,muszę (...)

Zobacz pełny wpis »
ALE HUJOWO , DZISIAJ , NIEDZIELA A JUTRO BUDA,,,,,,ŻYGAĆ MI SIE CHCE NA JEJ WIDOK ,,,,,, ALE TRUDNO ,,,,,,,CÓŻ ZROBIĆ ,,,,,,TO OSTATNI ROK W PODSTAWÓWCE WIĘC TRZEBA PRZECIERPIEĆ OKI A TERAZ LECE BO NIEWIEM CO JESZCZE WYMYŚLIĆ O TYM HUJOWYM MIEJSCU......... (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakie to szczęście....już wróciłąm z tej okropnej budy  ,,,,,,,,ale jest w tej budzie coć fajnego.....jak dostanie sie dobry stopień to mama albo tata daje na "czekolade"....hyhyhyhyhy........ja dzisiaj dostałam dwie dobre oceny.....hyhyhyhy

Zobacz pełny wpis »
Cze ludzie,mutanty,kosmici i tp....Zaraz ide z koleżanką do galerii Dominikańskiej!!!!!!!Przynajmniej teraz jakaś rozrywka , a teraz kończe bo już po mnie przyszła ....Papatki .....może jeszcze dzisiaj tu zajże..... (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem Karolinka:) (...)

Zobacz pełny wpis »