Karolina19929191

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog modaistyl.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-03
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Karolina19929191

Czy okulary przeciwsłoneczne zimą mogą się przydać? Jeszcze do niedawna na takie pytanie odpowiedziałabym zdecydowanie przecząco, bo przecież wydaje się oczywiste, że używa się ich głównie latem. To jednak duży błąd, bo noszenie okularów chroniących przed słońcem jest konieczne nie tylko podczas ciepłych miesięcy.   Trzeba pamiętać, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór bielizny wyszczuplającejBielizna wyszczuplająca brzuch jest jednym z częściej wybieranych modeli. Ten rodzaj bielizny nosi nawet Kim Kardashian. Zacznijmy od podstaw przy wybieraniu odpowiedniej bielizny.Aby uzyskać jak największą elastyczność, poszukajmy bielizny w odcieniu zbliżonym do naszej skóry.Warto zacząć wybór bielizny od rajst (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak ubierasz się na co dzień? Masz jakiś swój ulubiony styl, czy nie przywiązujesz większej uwagi do ubierania się zgodnie z konkretnym kanonem? A może masz kilka ulubionych, modnych stylizacji? Jeżeli masz problemy z doborem ubioru idealnego zarówno do pracy, jak i spotkania z przyjaciółmi, poznaj styl casual.   Mówiąc w skróci (...)

Zobacz pełny wpis »