Karolajneczka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog karolajneczka.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-07-31
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Karolajneczka

Dobrze się pan czuje? To świetnie, właśnie widzę - jasny wzrok, równy krok jak z marszu. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Moje prawo to jest pańskie lewo. Pan widzi: krzesło, ławkę, stół, a ja - rozdarte drzewo. Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Ode mnie widać niebo przekrzywione. Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół. Pan k (...)

Zobacz pełny wpis »
PANDEMICZNE PRZEMYŚLENIA Siedzimy tak sobie w tych naszych domach…chorujemy, albo i nie, ale siedzimy. Nic się nie dzieje. Tęsknimy. Kochamy na odległość albo wściekamy się na tych, którzy są w odległości zbyt niewielkiej jak na nasze potrzeby. Tak czy srak… siedzimy. No siła wyższa, sytuacja taka a nie inna, życie… przecież nikt nam nie obiecywał, że ł (...)

Zobacz pełny wpis »
ZAZDROSZCZĘ!!!! Zazdroszczę kobietom, dla których dieta, ćwiczenia, generalnie zdrowy tryb życia to ich codzienność. Dla nich sukcesem nie jest osiągnięcie wymarzonej wagi. Rozmiar 36… no dobra 38 też może być. Tak bardzo podziwiam moją siostrę, która może i nie lubi ćwiczyć, ale potrafi się zmobilizować… Zazdroszczę jej, że po zakończeniu treningu cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Raczkuję!!! Muszę coś zrobić, gdzieś to z siebie wyrzucić, wyrzygać…te emocje, te myśli, te słowa, których nikt nie chce słuchać… Spokojnie, nie będzie depresyjnie… no może czasami… Jak to w życiu bywa, raz obsesyjnie, radośnie, cukierkowo, ale będzie też odrobina goryczy… musi być…  ŻYCIE! Siedzę jak ten wazon w domu, samo (...)

Zobacz pełny wpis »
I zapamiętaj jak tabliczkę mnożenia! Nie jestem "każda" i nie mam na imię "wszyscy". Mam swój styl, Swoje wartości, Swoje przekonania... Mam ulubione miejsca, Książki, Filmy, I ulubioną zupę... Na twoje zawołanie nie będę inna. Na żądanie nie będę twoim wyobrażeniem. Usta, Włosy, Pośladki są moje. Nie staną się takie, jakie widziałeś u anonimowej pani na plaży (...)

Zobacz pełny wpis »
"A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Moje prawo to jest pańskie lewo. Pan widzi: krzesło, ławkę, stół, a ja – rozdarte drzewo. Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Ode mnie widać niebo przekrzywione. Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół. Pan kocha swoją żonę” A. Osiecka (...)

Zobacz pełny wpis »