Karolacrochet

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wroclaw
Główny blog karolacrochet.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-03-18
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 125 dni temu

Najciekawsze wpisy Karolacrochet

W chwili "wolnej" powstała ta Pannica :)     (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam przyjemność robić Walentynkowego kota, dla fanki tegoż gatunku zwierząt. To była pierwsza tak duża maskotkaKocica ma ok 60 cm wzrostu, więc było to dla mnie wyzwanie :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Co tam koty, co tam jednorożce, serwety i cała reszta. Na przełomie listopada i grudnia czekało mnie bardzo, baardzo trudne zadanie. Stworzyć coś dla fana World of Tanks. Padło na czołgi :D ( ciekawe dlaczego? :D) ale to nie mogły być takie zwykłe czołgi. Po przeszukaniu 99% internetu stwierdziłam, że nic z dostępnych wzorów nie jest tym czego szukam. Dwa t (...)

Zobacz pełny wpis »
W moich dziergadełkach jest bardzo mało maskotek "na czterech łapkach"Z tą myślą powstało to oto maleństwo   maluszek ma ok 15 cm (...)

Zobacz pełny wpis »
Po tym jak robilam 60 cm kota, myślałam że nie będzie większych wyzwań.. ojj mocno się pomyliłam. Przedstawiam Państwu 110 cm kociego szczęścia Ta Pani była robiona na roczek dla Pewnej dziewczynki Zużyłam prawie dwie rolki tiulu, aby spódniczka robiła wrażenie Poniżej, kotka w ramionach mojej siedmioletniej córki wzór własny mocn (...)

Zobacz pełny wpis »
Smok jaki jest każdy widzi:) Robienie bez wzoru jak zwykle było dla mnie małym wyzwaniem, a już spisanie krok po kroku jak zrobić tego zielonego stwora to był wyczyn:) wys. ok 30 cm      (...)

Zobacz pełny wpis »
Ona, jedyna w swoim rodzaju. Pełna uroku. Maleńka. Cudowna. Czekała kilka dni na ubranko. W końcu się "dorobiła" i można było ruszać i robić zdjęcia 23cm wzrostu :)   (...)

Zobacz pełny wpis »
Z myślą o wyjątkowym osobniku powstała narzuta na łóżko z modułów ze wzoru na kwiat afrykański. Każdy z boków mierzył ok 20 cm :) Mam nadzieję że Maniek był zadowolony :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja siedmiolatka chce adoptować każdą maskotkę którą robię, tego biedaka nie chciała :(                                                                                 (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejne Słodziaki wyskoczyły do nowych właścicieli (...)

Zobacz pełny wpis »