Karieramonika

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pyrzyce
Główny blog karieramonika.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-25
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Karieramonika

Na tytułowe pytanie szuka odpowiedzi każdy, kto nadal nie ma wymarzonej pracy, która zapewnia mu godziwy byt. Wydawałoby się, że z pracą nie powinno być problemu. Tutaj niemniej jednak trzeba mieć się na baczności. Jak odnaleźć dobrą pracę? Otóż wystarczy dobrze szukać. Jeśli będziemy szukać i starać się to na pewno damy radę. Po pierwsze trzeba zastanowić się, do (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybranie szkoły po szkole gimnazjalnej to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego młodego człowieka, dlatego nie wolno podejmować jej zbyt pospiesznie i na ostatnią chwilę. Warto temat ten podjąć z niemałym wyprzedzeniem i zastanowić się, jakie rozwiązanie będzie dla naszego dziecka najlepsze. W czasie tego typu rozmowy z dzieckiem należy obowiązkowo wziąć pod uwagę opin (...)

Zobacz pełny wpis »
Szukanie pierwszej pracy jest zadaniem niełatwym, bowiem przedsiębiorcy nierzadko nie chcą zatrudniać osób, które nie mają jakiegokolwiek doświadczenia. Nie oznacza to jednakże, że nie ma przedsiębiorstw, które byłyby zainteresowane zatrudnianiem studentów albo osób kończących szkołę. Przykładem mogą być przedsiębiorstwa trudniące się telesprze (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Ciepło! Mam na imię Monika. Na blogu będę poruszała możliwe ścieżki kariery dla każdego z was.

Zobacz pełny wpis »