Kamnow465

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog okonsolach.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-09-08
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kamnow465

Granie na tablecie może być satysfakcjonująca.   W sklepach dostępne są nowoczesne modele stworzone właśnie z myślą o grających– z z niestandardowym klawiszy, czy dodatkowymi akcesoriami.   Większość takich akcesoriów musielibyście jednak zakupić osobno , co wiąże się z kłopotami jeśli chodzi np. o serwisowanie. &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
W wielu kręgach panuje przekonanie, że do grania nadają się lepiej komputery domowe.   Czy jest to słuszne?   W pewnym sensie jest w tym sporo prawdy – stacjonarny komputer łatwiej amieniać i ulepszać. Nie kosztuje to doprawdy wiele.   Łatwiej po pewnym czasie zmodernizować nam urządzenie do gry do wymagań jakie stawia nam (...)

Zobacz pełny wpis »
Rynkiem, który trzyma się znakomicie, bez względu na przedział wiekowy płeć i zainteresowania dzieci jest rynek gier komputerowych. Zwłaszcza gry na konsolę Xbox cieszą się dużym powodzeniem.   Dają one niezastąpione wrażenia i pozwalają na fantastyczną zabawę. Co ciekawe, czasy wszelkich typów padów do gier powoli odchodzą w za (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej konsoli PS4 w 100 procentach należy dokupić do niej stosowne akcesoria:   Dodatkowy kontroler bezprzewodowy DualShock 4   Drugi pad konieczny jest do wspólnej gry na konsoli w dwie osoby. Na rynku występuje w sklepach internetowych w różnych kolorach: czarnym, niebieskim czy czerwonym. Przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakup samej konsoli Xbox to dopiero przyczółek przygody w świecie konsolowych gier video. Prawdziwa przygoda rozpocznie się dopiero po dokupieniu do konsoli Xbox niezbędnych dodatkowych akcesoriów.   Na początek możemy zarekomendować bezwzględnie zakup czujnika ruchu Kinect oraz dodatkowego pada do zestawu.   Jeśli pragniesz przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Konsola PS4 zgodnie z uwagami konstuktorów została zaprojektowana przez graczy dla innych graczy.   Od samego dnia premiery podbiła serca i rozumy grających dając im wiele nowych i wspaniałych przeżyć niedostępnych na konsolach starszego pokolenia. Skupiła się bowiem głównie na satysfakcji grających, tak jak tego od niej oczekiwali, zdecydo (...)

Zobacz pełny wpis »
Najnowsza konsola Xbox ONE zaprezentowana na targach E3 w Kaliforni jest godnym następcą swojej starszej siostry konsoli leciwej Xbox 360 Kinect musi pozbyć się jego " dziecięcych przypadłości" z wczesnego okresu produkcji . Oznacza to lepszą w porównaniu z poprzednikiem dbałość o detale oraz jakość i wydajność użytych podzespołów. Ma by (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzecia generacja konsoli do gier Xbox One zachwyci każdego. Dostępna jest w sprzedaży w 13 krajach, także w Polsce. Zdecydowanie, taką konsolę warto kupić. Dzięki niej, można zapewnić sobie wyjątkową rozrywkę. Jest skierowana zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Każdy skorzysta z jej niezwykłych możliwości. Jest to następczyni konsoli Xbox 360. W t (...)

Zobacz pełny wpis »