Kamilloff

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog kamil-romano.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-09-11
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kamilloff

Większość z Was uczy się w szkołach nieprzekraczających 1000 uczniów, wyobrażacię sobie uczyć się w szkole , gdzie uczy się prawie 50000 uczniów? W szkole Montessori w Indiach uczy się około 47 tysięcy uczniów. W placówce zatrudnionych jest ponad 3000 pracowników, w tym pracownicy obsługi i pomoc taka jak stolarze, ogrodnicy i sprzątaczki. W ni (...)

Zobacz pełny wpis »
W Japonii dzieci chodzą do szkoły 6 dni w tygodniu przysługuje im tylko jeden dzień w tygodniu wolny, jest to mało zważywszy na natłok obowiązków, które mają dzieci mieszkające w Japonii. W Japońskich szkołach kilka razy w ciągu roku sprawdza się wiedzę jaką nabyło dziecko podczas nauki, są one oceniane sposobem 100 punktowym.   W Japońskich podstawówk (...)

Zobacz pełny wpis »
Do 10 roku życia japońscy uczniowie nie piszą żadnych egzaminów. Mają tylko krótkie testy z niewielkich części materiału. Pierwsze trzy lata szkoły to praca nad charakterem i manierami. Dzieci uczą się szanować wszystkich ludzi, bycia miłym dla zwierząt i przyrody. Uczą się jak być szczodrym, współczującym i pomocnym. Wzmacnia się w nich poczucie samokontroli i (...)

Zobacz pełny wpis »