Kacperski_tg

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog polityka.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-04-09
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Kacperski_tg

Najciekawsze wpisy Kacperski_tg

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi Często myj ręce Często myj ręce mydłem i wodą lub użyj ręcznego mydła na bazie alkoholu, jeśli dłonie nie są wyraźnie brudne. Dlaczego? Mycie rąk mydłem i wodą lub za pomocą ręcznego wycierania na bazie alkoholu eliminuje wirusa, który znajduje się na twoich rękach.  Ćw (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyszło nam tu żyć. Ciemne strony codzienności w Rosji Jelena Kostiuczenko zabiera czytelników w podróż przez kolejne kręgi piekła na ziemi. „Przyszło nam tu żyć” to książka o niezagojonych rosyjskich ranach. "Nikomu nie jesteśmy potrzebni” – takie słowa, w tej czy podobnej formie, wielokrotnie padają z ust boha (...)

Zobacz pełny wpis »
Berlinale. Nowe rozdanie ze skromnym udziałem Polaków Organizatorzy zapowiadają duże zmiany i chwalą się, że to będzie najlepszy festiwal od dekady. Jubileuszowa, 70. edycja Berlinale pod nowym kierownictwem Carlo Chatriana oficjalnie rozpoczyna się dziś. Tegoroczne Berlinale otworzy światowa premiera kanadyjsko-irlandzkiego dramatu biograficznego &bd (...)

Zobacz pełny wpis »
Lubnauer zapytano o długi Nowoczesnej. Kuriozalna odpowiedź Katarzyna Lubnauer została zapytana o długi Nowoczesnej. Była szefowa partii unikała rozmowy na ten temat, gdyż jej zdaniem takie dyskusje służą jedynie... prawicowym mediom. Powraca kwestia długów Nowoczesnej. Sprzeczka w tym temacie wywiązała się między byłymi szefami partii. W rozmowie z RMF FM (...)

Zobacz pełny wpis »
Najazd górników na Warszawę odroczony. Kolejne ćwierć miliarda na nierentowny sektor  Górnicy nie popsują nikomu kampanii wyborczej i pod koniec lutego jednak nie odwiedzą Warszawy. Jeszcze raz udało im się skutecznie wystraszyć rządzących i przynajmniej w części spełnić swoje żądania. Pogotowia strajkowego jednak nie kończą, tylko zawie (...)

Zobacz pełny wpis »
Andrzej Duda razem z Agatą Kornhauser-Dudą obchodzą 25-lecie ślubu. Z tej okazji strona Kancelarii Prezydenta udostępniła film pokazujący relacje pary prezydenckiej.   Para prezydencka pokazana jest podczas wielu uroczystości i wydarzeń państwowych, podczas których "przyłapani" zostali na okazywaniu sobie miłości. W krótkim filmie pojawiają się u (...)

Zobacz pełny wpis »
Pobyt za punkty. Wielka Brytania już nie dla każdego? Osoby, które będą chciały przeprowadzić się do Zjednoczonego Królestwa, staną się „zasobem” ocenianym pod kątem przydatności dla brytyjskiej gospodarki. Przez nowy system nie przebrnęłoby najpewniej 70 proc. mieszkańców UE. Wielka Brytania z końcem stycznia opuściła Un (...)

Zobacz pełny wpis »
Wojna PiS z sądami. Tak działa ustawa „kagańcowa” Tydzień temu weszła w życie ustawa, która zakazuje sędziom badania prawidłowości powołania innych sędziów. Pod groźbą kar dyscyplinarnych, z wydaleniem z zawodu łącznie. Ministerstwo Sprawiedliwości zabrało się za jej egzekwowanie. Chodzi o to, by próby badania prawi (...)

Zobacz pełny wpis »
Skandal! To nie pierwszy środkowy palec w Sejmie w opozycję. Gest Lichockiej wcześniej wykonał inny poseł PiS Gest posłanki Joanny Lichockiej niemal przyćmił inne wydarzenia sejmowe, takie jak debatę nad przekazaniem mediom publicznym rekompensaty w wysokości niemal dwóch miliardów złotych czy głosowanie nad wotum nieufności wobec Mariusza Kamińskiego. (...)

Zobacz pełny wpis »
zobaczcie na: https://youtu.be/S9zrAMQ5ryw (...)

Zobacz pełny wpis »