Kacperkuma

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog takitamblog.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-03-24
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Kacperkuma

Ostatni dzień...piąty   Za wcześnie... Mój wczorajszy plan spedzenia dzisiajszego dnia był taki, żeby pojechać do Stargardu do mojego przyjaciela od 9 lat. Spytał sie wczoraj czy mógłbym o niego wpaść coś porobić. Niestety albo stety chce wykorzystać jak najwięcej czasu z nim, od czasu mojej przeprowadzki nie widzimy sie za często. Żeby widzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzeci dzień Koniec szkoły w tym tygodniu Dzień na który czekałem od poniedziałku, koniec szkoły. Po dwóch pierwszych lekcjach czułem już ten weekend. Zostały tylko trzy lekcje zawodowe, przedmiot zawodowy, na którym siedzimy, słuchamy co mówi pani i przytakujemy. Jest tego tyle godzin, że nawet zdążam sie nauczyć czegokolwiek. Jest juz k (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień numer 4 Bez szkoły. Obudziłem sie rano szczęśliwy mając świadomość, że nie ide do szkoły. Nie wstałem za późno, ponieważ chciałem zrobić mojej dziewczynie w końcu tą wyczekiwaną przeze mnie samego niespodzianke, oczywiście ona niczego sie nie spodziewała. Zjadłem porządne śniadanie i czekałem aż moje słońce wstanie. Gdy już sie ogarnąłe (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień drugi Zauważam więcej opcji w edycji bloga, to dobrze bedzie lepiej wyglądać. Niestety nie robie zdjęć dlatego nie bedzie to perfekcja, a z resztą dalej mi brakuje i to wieeele. Dzisiaj w szkole sie zaczęło. Lenistwo wyszło na jaw gdy mój brat, który jest prawnym opiekunem razem ze swoją żoną dowiedzieli sie o moich ocenach i gdy ja sam sie o nich (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzsiaj jest pierwszy dzień, którym sie chwale w moim blogu. Pani od informatyki zleciła mojej klasie napisanie bloga o 5 swoich następnych dniach. Oczywiście ja to robie po czasie ;//. Dzisiaj po dniu szkoły, musze sie zabrać za tego bloga. W szkole dzisiaj był luźny dzień moim zdanie, nie ma w środy lekcji które byłyby dla mnie uciążliwe. Miałem dzisiaj (...)

Zobacz pełny wpis »