Kacperek1999

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog zyciebywa-ciezkie.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-04-19
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kacperek1999

W pewnbej wsi mieszkał pewien 16-latek  został zdrtadzony przez swoja dziewczyne Dominike . Chłopak załamał sie szukał wsp[arcia u rodziny ale nikt mu nie pomógł , do przyjaciółek których jak sadził miał wiele . Jedna z nich była na imprezie powiedziła ze zadzwoni póżniej . Druga gdzy do niej zadzwonił powiedziła ze sam jest sb winny ichłopak sie (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnego razu była sobie dziewczyna Basia miał na imie podkochiwała sie w krzysiu z 1 D chodzili do liceum .Dziewczyna uważała sie za nie atrakcyjna .Pewnego dnia postanowiła zagdac do krzycha , powiedziła czesc po czym uciekła . Nastepnego dnia krzusiu podszedł do niej i zapytał sie o co chodziło i czm, tak szyblo uciekła . Serce dziewczyny zabiło szybciej , wyznała chłopakowi m (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewna para (Jacek i Wiktoria )  ze szkoły gimnazjalnej bardzo sie kochała byli ze soba juz drugi rok  . Najlepsza przyjaciółka wiki zakochała sie w Jacku i postanowiła go odbic wiktori . Zaplanowała ze  podczas duzej przerwy wpadnie na jacka i go przytuli a to wszystko na oczach Wiktori . Wiktoria poczuła sie zraniona i zerwała z Jackiem mimo ze wiedziała z (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnemu chłopakowi przypomnbiało sie jego była dziewczyna spedzone z nia chwile probował zapopmniec ale nie móghł popadł w rózne uzywko alkochol papiersoy itp. Pewnego dnia odwiedziła go jegoo przyjaciółka udawał przed nia cały czas szczesliwego  trwałóo to jakios nczas pewnego dnia gdy chłopak przegladał zdj na telefonie natknał sie na ich wsp&o (...)

Zobacz pełny wpis »