K4s14

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poręba
Główny blog przeglad-gier.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-19
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy K4s14

Witam w ciut spóźnionym wpisie na bloga. Dziś zaczynamy nową przygodę z nową grą... Aion. Oczywiście to nie jest symulator życia, tylko tworzenie postaci kojarzy mi się z SimSami... tam jest tyle różnych fryzur, twarzy, postać można tworzyć samemu, lub też wybrać sobie gotową, ja jednak polecam robić samemu (po prawej stronie jest możliwość robienia samemu)... ja s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was na moim blogu! Spóźniony wpis, wiem, ale była sobota i koleżanka mnie zaprosiła... i jakoś tak wyszło... Mam jedno pytanko: Bo ja wystawiam screeny na imageshacka, ale jak skończy się mój okres próbny, to nie będę miała jak wstawiać screenów, a mi się nie chce płacić... czy znacie jakieś inne strony (darmowe!!!).  To już przechodzim (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam eas serdecznie na moim blogu! Byłam po przerwie, gdyż cały mój wolny (no...może nie cały) czas poświęciłam na Aiona, a nie na bloga. Duużo się zmieniło, Kaisia dobyła się 10 lvla, przetestowałam łuk, ale chciałam zmiany, więc Kaisia została usunięta. Ale jest ważna rzecz, bo 10 lvl wbić to sztuka! Trzeba skończyć specjalnego questa zmiany klasy, jako Elyos jest on u (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was na moim blogu! Jestem bardzo smutna, bo nikogo nie było na spotkaniu... weszłąm o 18.00, siedziałam 10 minut, popatrzyłam po wszystkich ch... nie ma żywej duszy... A teraz wracając do tematu.. Arenki, co to jest (to jest przydatna rzecz). O rodzinie napiszę później... Areny talentów to miejsce, gdzie możemy zmierzyć się z innymi graczami, można na nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie na moim blogu! Przepraszam, że wpisu dłuugo nie było, ale tak zajęło mnie PvP, że cały mój czas na kompie spędzałam na walkach i wypracowałam sobie całkiem niezłą technikę (która jest sekretna)... Od razu przepraszam też za to, że podczas Misji Zmiany Klasy nie robiłam wogóle screenów, więc nie będzie ich wiele na początku... (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam w 2 części mojego poradnika! Grałam na innym kompie, więc nie mam screenów, aż do tego momentu(to jest cios, którym wbiłam 20 joba i mogłam zmienić klasę): teraz, mając 15 lvl i 20 joba, idziemy do Mimi Mentor i klikamy "zmiana klasy". Potem możemy zmienić klasę na maga, łucznika lub wojownika ( ja jak już mówiłam zostałam wojkiem). (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was po raz kolejny na moim blogu! Od wczoraj zebrałam ok 30 obejrzeń, a teraz, tak jak obiecałam, założyłam sobie postać, 1 lvl, oto jej 1 fotka, jaką jej zrobiłam w NT(skrót od NosTale, będę go używać): Pierwsze, co każą nam zrobić, to iść do punktu 1 na mapie poniżej: Tam zostajemy, aż nie wbijemy 5 profesji(czyli joba) i nie złapiemy kurczaka, p (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim 1 blogu! Jak widać po opisie, będę opisywać w im różne gry, więc przejdźmy do rzeczy. 1 grą, którą opiszę, będzie NosTale. Nie bez powodu jest to 1 gra, którą tu opisuję, gdyż ona jest jedną z moich ulubionych gier. Jest to gra, której grafika jest oparta na anime, dla niektórych jest to przesłodzona grafika, ale mi pasuje. Najpier (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas spiąć moje 4 litery i wziąść się w końcu za bloga :P Dziś tak tylko informacyjnie, bo 27.05(dziś) i 28.05 odbędą się 2 aktualizacje (z tym 28 nie jestem pewna) 27.05- zostanie dodane nowe miasto, zostanie podniesiony limit poziomów 28.05- Lu/Ciel(może być później) Z dniem, w którym Lu/Ciel wejdzie do gry, napiszę wpis A tak o mojej (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko na moim blogu! Dziś zaczynamy Elsworda, (na serio) początki. A więc zaczynamy tworzenie postaci, stworzyłam Eve, jak już powiedziałam, tak ona będzie wyglądała i taka ma się stać:   Narazie jest ona taka, ale po 1. Zmianie klasy będzie wyglądać jak ta powyżej:   Moje postacie:   Ale zacznijmy już opisywać początki. Zaczynamy, mamy opisy jak si (...)

Zobacz pełny wpis »