Justynasmolen

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog wierszyki.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-21
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 80 dni temu

Blogi zarządzane przez Justynasmolen

Najciekawsze wpisy Justynasmolen

Kiedy życie daje Ci w kość, Kiedy czujesz się bardzo źle, Nie dołuj się, nie załamuj się, Pomyśl, że szczęście czeka gdzieś. Twoje życie nabierze koloru, W Tobie będzie więcej wigoru, Jeśli tylko chcesz- wszystko uda się. Nie będzie więcej zmartwień, Nie będzie więcej łez, Chwyć swoje życie mocno w garść. Zmień to co niedobre i złe, A szc (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzieci największym szczęściem są, Przy dzieciach świat jest lepszy. Nie mają zmartwień. Żyją beztrosko, otoczone opieką, Otoczone miłością. Swym uśmiechem wywołują uśmiech na mej twarzy. Ich miłość nie da się niczym zmierzyć, Miłość dzieci jest prawdziwa, nieudawana. Zawsze uśmiechem witają mnie z rana, Dzieci to skarb największy na świecie, D (...)

Zobacz pełny wpis »
"Na pierwszy ogień" Ankiety na stronie www.mobrog.com Jest to strona, na której za wypełnianie ankiety otrzymujemy wynagrodzenie. Za pośrednictwem tego portalu internetowego możemy z łatwocią wypełniać ankiety na komputerze. Uczetnictwo w ankietach nie jest obowiązkowe. Jeśli zainteresuje nas jakaś ankieta możemy wypełnić ją w wolnym czasie.  (...)

Zobacz pełny wpis »